مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

استند

>> >> >> >>

استند: استند به وسیله ای است که کارایی همچون بوفه و ویترین دارد اما با این تفاوت که مثل بوفه و ویترین فاقد شیشه است. استند دارای مدل ها و طرح های بسیار زیادی می باشد و می توان از آن استفاده های زیادی نمود؛ مثلا می توان از آن به عنوان جایگزینی برای بوفه و ویترین استفاده نمود. یا می توان از آن به عنوان وسیله ای برای چیدمان محصولات دکوری استفاده نمایید یا می توان به عنوان وسیله ای برای چیدن کتاب هایتان استفاده نمایید. بله برخی از استند ها را می توانید به عنوان کتابخانه نیز استفاده نمایید. استند ها دارای رنگ بندی مختلفی می باشند ولی اغلب در رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای تیره تولید می شوند. استند ها از ام دی اف (MDF) خام تولید و پس از آن رنگ می شوند. اگر نسبت به چیدمان منزل خود بسیار کوشا می باشید حتما جایی هم برای استند ام دی اف در منزل خود در نظر بگیرید.

هزینه حمل که برای هر یک از محصولات قید شده است به تفکیک تهران و شهرستان می باشد که در صورت باقی ماندن مبلغی از هزینه هایی که فروشگاه برای ارسال کالا تا مقصد می نماید، مابه التفاوت دریافتی به خریدار عودت می گردد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 5 محصول
قیمت : 695,000 (تومان)

استند مثلث وسیله ای فوق العاده برای کتابخانه ای شیک و با کلاس. استند مثلث تمام ام دی اف و در دو رنگ سفید و قهوه ای سوخته تولید می شود.

قیمت : 635,000 (تومان)

استند آرمیتا یک استند فوق العاده ای برای کنج خانه می باشد. استند آرمیتا تماما ام دی اف می باشد و روی آن از روکش HDF پوشیده شده است. استند آرمیتا در دو رنگ سفید و قهوه ای سوخته موجود می باشد.

قیمت : 665,000 (تومان)

استند کاکتوس استند تمام ام دی اف می باشد و دور تا دور آن با روکش HDF  پوشش داده شده است. استند کاکتوس دارای رنگ های سفید، قهوه ای سوخته و طلایی می باشد.

قیمت : 675,000 (تومان)

استند ملودی یک استند بزرگ که بسیار برای قرار دادن وسایل و تزئین شما بسیار مناسب می باشد. اگر محدودیت جا ندارید می توانید از استند ملودی بیشترین کارایی که نیاز دارید رو داشته باشید.

1مجموع 5 محصول
10 / 10
از 1 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده