02141256562
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

استند

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

استند: استند به وسیله ای است که کارایی همچون بوفه و ویترین دارد اما با این تفاوت که مثل بوفه و ویترین فاقد شیشه است. استند دارای مدل ها و طرح های بسیار زیادی می باشد و می توان از آن استفاده های زیادی نمود؛ مثلا می توان از آن به عنوان جایگزینی برای بوفه و ویترین استفاده نمود. یا می توان از آن به عنوان وسیله ای برای چیدمان محصولات دکوری استفاده نمایید یا می توان به عنوان وسیله ای برای چیدن کتاب هایتان استفاده نمایید. بله برخی از استند ها را می توانید به عنوان کتابخانه نیز استفاده نمایید. استند ها دارای رنگ بندی مختلفی می باشند ولی اغلب در رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای تیره تولید می شوند. استند ها از ام دی اف (MDF) خام تولید و پس از آن رنگ می شوند. اگر نسبت به چیدمان منزل خود بسیار کوشا می باشید حتما جایی هم برای استند ام دی اف در منزل خود در نظر بگیرید.

هزینه حمل که برای هر یک از محصولات قید شده است به تفکیک تهران و شهرستان می باشد که در صورت باقی ماندن مبلغی از هزینه هایی که فروشگاه برای ارسال کالا تا مقصد می نماید، مابه التفاوت دریافتی به خریدار عودت می گردد.

استند وسیله ای است مناسب برای دکوراسیون منزل و چیدن وسایل بلوری و شیشه ای. همچنین می توانید از برخی استند ها برای چیدن کتاب نیز استفاده نمایید.

ادامه مطلب ˅
4 / 10
از 5 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()