مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

ساعت ایستاده

>> >> >>

ساعت ایستاده از جمله وسایل زینتی و کاربردی در منازل می باشد. این ساعت ها دارای تاندول ( تاندول وسیله ای است که از ساعت آویزان شده و به حالت هیپنوتیزمی حرکت می کند) طلایی می باشند. همچنین موتور این ساعت ها طوری می باشد که با قرار گیری عقربه بزرگ بر روی شماره 12 ساعت را با صدا اعلام می نماید. یا در اصطلاح تمامی ساعت ها دارای موزیکال می باشند. در میان تمامی محصولات ساعت ایستاده دارای مدل های غیر چوبی هم می باشد که به اشکال مختلف همچون ساعت ایستاده فلامینگو و ساعت ایستاده طاووس که از مواد طزریقی ساخته می شوند و معمولا رنگ طلایی می باشند.

هزینه حمل که برای هر یک از محصولات قید شده است به تفکیک تهران و شهرستان می باشد که در صورت باقی ماندن مبلغی از هزینه هایی که فروشگاه برای ارسال کالا تا مقصد می نماید، مابه التفاوت دریافتی به خریدار عودت می گردد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 8 محصول

ساعت ایستاده شکوفه محصولی زیبا ساخته شده از ام دی اف . دارای قابلیت افزودن ساعت موزیکال

ساعت ایستاده موزیکال گوشواره ای ساعت ایستاده ای است شبیه به گوشواره می باشد و از چوب راش ساخته شده است. موتور ساعت ایستاده گوشواره ای از موتور های باکیفیت می باشد. موتور این ساعت ایستاده موزیکال می باشد و در هر ساعت با تعداد آهنگ ساعت را اعلام می نماید.

ساعات ایستاده فلامینگو طرح دو فلامینگو طلایی می باشد که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مابین آنها ساعت قرار داده شده است. ساعت ایستاده فلامینگو از جنس پلی استر می باشد و تنها به رنگ طلایی طولید می گردد. موتور ساعت ایستاده فلامینگو ژاپنی و دارای 2 سال گارانتی تعویض می باشد.

ساعت ایستاده 2 طاووس یکی از انواع ساعت ها ایستاده پلی استری می باشد که به طرح دو طاووس در کنار یکدیگر ساخته شده است . موتور ساعت ایستاده 2 طاووس ژاپنی بوده و دارای 2 سال گارانتی تعویض می باشد.

خرید ساعت ایستاده طلایی طاووس که یک ساعت زیبا و شیک می باشد . ساعت ایستاده طاووس از پلی استر بوده و تنها به رنگ طلایی موجود می باشد.

ساعت ایستاده از جمله محصولات تزئینی منازل می باشد که از قدیم الایام در خانه ما ایرانیان یافت می شد. تزئین منزل با ساعت ایستاده باعث زیبایی دو چندان منزل شما خواهد شد.

1مجموع 8 محصول
6 / 10
از 17 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده