02141256562
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

میز ال سی دی دیواری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دکوراسیون اتاق نشیمن از جمله دغدغه های چیدمان منازل است که بخشی از آن را میز ال سی دی تشکیل می دهد. تلویزیون نقطه کانونی در اتاق نشیمن محسوب می شود که با ایجاد فضایی زیبا و دلنشین می توان نمایی زیبا و بیاد ماندنی خلق نمود. در این میان پیشرفت میز ال سی دی ها همگام با تغییر نیاز مشتریان، دستخوش تغییرات واقع شده و روز به روز در حال پیشرفت و توسعه می باشد.

میز ال سی دی دیواری از جمله زیر مجموعه های میز تلویزیون می باشد که در بین عموم طرف دار بسیاری پیدا کرده است. همانند دیگر میز ها، میز ال سی دی دیواری نیز از جنس چوب ساخته می شود، با این تفاوت که بخشی از آن می بایست بر روی دیوار نصب گردد.  اینگونه دکوراسیون اتاق نشیمن شما با این میز ال سی دی مدرن، زیبا و شیک خواهد شد.

میز ال سی دی دیواری معمولا از چند بخش تشکیل می شود. بخش اول قسمتی است که تلویزیون بر روی آن قرار می گیرد که می تواند یک میز کوچک باشد یا میز می باشد که بخشی از آن روی زمین و بخش دیگر آن به دیوار نصب شده باشد. بخش دوم این میز ال سی دی های دیواری قسمتی است که بر روی دیوار نصب خواهد شد. این بخش میتواند به شکل یک شلف یا یک قفسه یا یک کمد و یا تمام اینها باشد. شلف نه تنها برای نگهداری وسایل، بلکه می تواند برای نمایش وسایل تزئینی استفاده شود. اما نباید فراموش نمود که این وسایل جنبه تزئینی دارند و نباید اجسام سنگین روی آنها قرار داد.

بخش دیواری معمولا متشکل از اشکال هندسی هستند که می توان با آنها دکوراسیون جالبی با اتاق نشیمن بخشید. از مزیت بخش های دیواری می توان به این اشاره نمود که می توان چیدمان آن را به سلیقه و خلاقیت، در طرح ها و مدل های مختلف کنار هم بصورت مرتب یا نا مرتب چید.

چیدمان جعبه ها در کنار شلف ها با رنگهای متضاد نسبت به دیوار است که می تواند تحولی عظیم در اتاق نشیمن شما بوجود آورد و فضا را چشم گیرتر و جذاب تر نماید.

میز ال سی دی های دیواری به دلیل نیاز به نصب به دیوار، احتیاج به یک نیروی نصاب ماهر دارد که فروشگاه دیجی چوب برای راحتی و تسریع در نصب و راه اندازی میز ال سی دی های دیواری، برای تمام سفارش های تهران خود، عمل نصب را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

ارسال میز ال سی دی های دیواری برای هموطنان عزیز در شهرستان به صورت بسته بندی شده صورت می گیرد که برای نصب می بایست خود اقدام نمایند.

اتاق نشیمن از جمله مکان هایی است که دکوراسیون آن برای همه مورد اهمیت است و بخشی از آن میز تلویزیون است و بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند اتاق نشیمن فوق العاده ای داشته باشند میز ال سی دی دیواری است که که می تواند با تغییری که به منزل شما می دهد نمایی زیبا و خارق العاده به زیبایی و شیک تر شدن منزل شما ببخشد. میز ال سی دی دیواری یا میز تلویزیون دیواری از دو بخش زمینی و دیواری تشکیل می شد که برای بخش دیواری آن معمولا نیاز به نصاب ماهر می باشد.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 9 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()