مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

میز ال سی دی دیواری

دکوراسیون اتاق نشیمن از جمله دقدقه های چیدمان منازل است که بخشی از آن را میز ال سی دی تشکیل می دهد. تلویزیون نقطه کانونی در اتاق نشیمن محسوب می شود که با ایجاد فضایی زیبا و دلنشین می توان نمایی زیبا و بیاد ماندنی خلق نمود. در این میان پیشرفت میز ال سی دی ها همگام با تغییر نیاز مشتریان، دستخوش تغییرات واقع شده و روز به روز در حال پیشرفت و توسعه می باشد.

میز ال سی دی دیواری از جمله زیر مجموعه های میز تلویزیون می باشد که در بین عموم طرف دار بسیاری پیدا کرده است. همانند دیگر میز ها، میز ال سی دی دیواری نیز از جنس چوب ساخته می شود، با این تفاوت که بخشی از آن می بایست بر روی دیوار نصب گردد.  اینگونه دکوراسیون اتاق نشیمن شما با این میز ال سی دی مدرن، زیبا و شیک خواهد شد.

میز ال سی دی دیواری معمولا از چند بخش تشکیل می شود. بخش اول قسمتی است که تلویزیون بر روی آن قرار می گیرد که می تواند یک میز کوچک باشد یا میز می باشد که بخشی از آن روی زمین و بخش دیگر آن به دیوار نصب شده باشد. بخش دوم این میز ال سی دی های دیواری قسمتی است که بر روی دیوار نصب خواهد شد. این بخش میتواند به شکل یک شلف یا یک قفسه یا یک کمد و یا تمام اینها باشد. شلف نه تنها برای نگهداری وسایل، بلکه می تواند برای نمایش وسایل تزئینی استفاده شود. اما نباید فراموش نمود که این وسایل جنبه تزئینی دارند و نباید اجسام سنگین روی آنها قرار داد.

بخش دیواری معمولا متشکل از اشکال هندسی هستند که می توان با آنها دکوراسیون جالبی با اتاق نشیمن بخشید. از مزیت بخش های دیواری می توان به این اشاره نمود که می توان چیدمان آن را به سلیقه و خلاقیت، در طرح ها و مدل های مختلف کنار هم بصورت مرتب یا نا مرتب چید.

چیدمان جعبه ها در کنار شلف ها با رنگهای متضاد نسبت به دیوار است که می تواند تحولی عظیم در اتاق نشیمن شما بوجود آورد و فضا را چشم گیرتر و جذاب تر نماید.

میز ال سی دی های دیواری به دلیل نیاز به نصب به دیوار، احتیاج به یک نیروی نصاب ماهر دارد که فروشگاه دیجی چوب برای راحتی و تسریع در نصب و راه اندازی میز ال سی دی های دیواری، برای تمام سفارش های تهران خود، عمل نصب را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

ارسال میز ال سی دی های دیواری برای هموطنان عزیز در شهرستان به صورت بسته بندی شده صورت می گیرد که برای نصب می بایست خود اقدام نمایند.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 محصول
قیمت : 1,200,000 (تومان)

دکوراسیون اتاق نشیمن از جمله دغدغه های خانواده ها در منزل می باشد که بخشی از آن به اتاق پذیرایی مربوط می شود که میز تلویزیون یکی از مهمترین عوامل آن است. امروزه با تغییر سبک دکوراسیون و سلیقه مشتریان میز تلویزیون ها نیز تغییر نموده و جای خود را به میز ال سی دی دیواری داده اند این سبک از میز ال سی دی ها از دو بخش دیواری و زمینی تشکیل شده اند. میز ال سی دی دیواری ونیز از نمونه میز تلویزیون دیواری می باشد که دارای تمام قسمت های میز ال سی دی های دیواری می باشد.

قیمت : 1,350,000 (تومان)

نقطه کانونی در هر خانه در اتاق نشیمن و میز ال سی دی آن می باشد. می توان این بخش از اتاق با اضافه نمودن یک میز ال سی دی دیواری به زیبایی هر چه تمام تر جلوه داد و آن را به صورت حرفه ای تزئین نمود. میز ال سی دی دیواری دارای ابعاد و اندازه های برزگ و کوچک می باشد و برای انتخاب مناسب بهتر است ابتدا محلی را که قرار است میز را در آنجا قرار گیرد را انتخاب نمایید. میز ال سی دی دیواری آیسا محصولی زیبا برای افراد با سلیقه و شیک پسند. خرید آگاهانه با دیجی چوب

1مجموع 2 محصول
10 / 10
از 1 کاربر

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا
روکش بدنه :
جنس بدنه :
تعداد کشو :
رنگ روکش :
مناسب تا (عرض / CM) :
عرض میز :
شلف :
قفسه :
کمد کابینتی :

تبلیغات

پیوستن به کانال تلگرام
پرسش و پاسخ سریع
فروش به همکاران

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده