مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

میز ال سی دی دیواری

>> >> >> >>

دکوراسیون اتاق نشیمن از جمله دغدغه های چیدمان منازل است که بخشی از آن را میز ال سی دی تشکیل می دهد. تلویزیون نقطه کانونی در اتاق نشیمن محسوب می شود که با ایجاد فضایی زیبا و دلنشین می توان نمایی زیبا و بیاد ماندنی خلق نمود. در این میان پیشرفت میز ال سی دی ها همگام با تغییر نیاز مشتریان، دستخوش تغییرات واقع شده و روز به روز در حال پیشرفت و توسعه می باشد.

میز ال سی دی دیواری از جمله زیر مجموعه های میز تلویزیون می باشد که در بین عموم طرف دار بسیاری پیدا کرده است. همانند دیگر میز ها، میز ال سی دی دیواری نیز از جنس چوب ساخته می شود، با این تفاوت که بخشی از آن می بایست بر روی دیوار نصب گردد.  اینگونه دکوراسیون اتاق نشیمن شما با این میز ال سی دی مدرن، زیبا و شیک خواهد شد.

میز ال سی دی دیواری معمولا از چند بخش تشکیل می شود. بخش اول قسمتی است که تلویزیون بر روی آن قرار می گیرد که می تواند یک میز کوچک باشد یا میز می باشد که بخشی از آن روی زمین و بخش دیگر آن به دیوار نصب شده باشد. بخش دوم این میز ال سی دی های دیواری قسمتی است که بر روی دیوار نصب خواهد شد. این بخش میتواند به شکل یک شلف یا یک قفسه یا یک کمد و یا تمام اینها باشد. شلف نه تنها برای نگهداری وسایل، بلکه می تواند برای نمایش وسایل تزئینی استفاده شود. اما نباید فراموش نمود که این وسایل جنبه تزئینی دارند و نباید اجسام سنگین روی آنها قرار داد.

بخش دیواری معمولا متشکل از اشکال هندسی هستند که می توان با آنها دکوراسیون جالبی با اتاق نشیمن بخشید. از مزیت بخش های دیواری می توان به این اشاره نمود که می توان چیدمان آن را به سلیقه و خلاقیت، در طرح ها و مدل های مختلف کنار هم بصورت مرتب یا نا مرتب چید.

چیدمان جعبه ها در کنار شلف ها با رنگهای متضاد نسبت به دیوار است که می تواند تحولی عظیم در اتاق نشیمن شما بوجود آورد و فضا را چشم گیرتر و جذاب تر نماید.

میز ال سی دی های دیواری به دلیل نیاز به نصب به دیوار، احتیاج به یک نیروی نصاب ماهر دارد که فروشگاه دیجی چوب برای راحتی و تسریع در نصب و راه اندازی میز ال سی دی های دیواری، برای تمام سفارش های تهران خود، عمل نصب را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

ارسال میز ال سی دی های دیواری برای هموطنان عزیز در شهرستان به صورت بسته بندی شده صورت می گیرد که برای نصب می بایست خود اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 7 محصول

میز ال سی دی دیواری زونر؛ دارای کمد، قفسه و شلف هایی می باشد که در مجموع نمایی بسیار زیبایی را به بخش قرار گیری تلوزیون ال سی دی می بخشند. این میز در رنگ سفید و قهوه ای، به سادگی قابلیت ست شدن با انواعی از دکوراسیون ها را دارد. جنس این محصول و ابعاد آن بنابر سلیقه ی مشتری قابل تغییر می باشند تا آنچه که دقیقا مناسب نیاز هر مشتری است، به او ارائه داده شود

میز ال سی دی دیواری ریتا دارای دو قطعه می باشد که یکی از آنها زمینی بوده و نقش اصلی میز ال سی دی را ایفا می کند. این قطعه محل قرار گیری دستگاه ال سی دی را تشکیل می دهد. قطعه ی دیگر این محصول، دیواری بوده و جنبه ی تزئینی دارد. هندسه و طراحی خاص قطعه ی دیواری میز ال سی دی ریتا؛ این امکان را به شما می بخشد تا بتوانید آن را به روش های مختلفی، بر دیوار نصب کرده و نمای مورد علاقه ی خود را ایجاد کنید

میز ال سی دی دیواری پانی، نمونه ای از میز های دو تیکه ای دیواری می باشد که شامل یک قطعه ی زمینی ( میز ال سی دی) و یک قطعه ی دیواری ( شامل کمد و قفسه ی تزئینی) می باشد. این میز در چند نوع از بهترین متریال های این صنعت و در ابعاد مورد نظر مشتری قابل سفارش می باشد. بی شک، با خریداری میز ال سی دی دیواری پانی؛ نه تنها زیبایی و جذابیت، بلکه بهترین کیفیت روز را نیز وارد دکوراسیون منزل خود خواهید کرد.

میز ال سی دی دیواری آتنا؛ متشکل از بخش های مختلفی بوده که با یکدیگر؛ سبک و زیبایی یک اتاق نشیمن مدرن را تکمیل می کنند. از جمله بخش های این میز ال سی دی می توان به کمد ها و قفسه های آن اشاره کرد. بزرگترین مزیت این قفسه ها آن است که؛ طیف بسیار گسترده ای از تنوع را دراختیارتان می گذارد تا خود بتوانید با اضافه کردن برخی جزئیات تزئینی، در انواع رنگ ها و سبک ها، هنر های منحصر به فردی را در منزلتان بیافرینید که اثر زیبایی آن در نظر ها بماند.

دستگاه ال سی دی در هر قسمت اتاق نشیمن که قرار بگیرد، به طور معمول، کانون توجه را به خود معطوف می سازد. بنابراین، خرید میز ال سی دی می تواند زیبایی این کانون را به نحو عالی پرورش دهد. البته سهم مهمی از زیبایی یک میز ال سی دی مربوط به شما می باشد که چگونه با اضافه کردن جزئیات تزئینی، زیبایی قابل توجهی را در آن ایجاد کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن از جمله دغدغه های خانواده ها در منزل می باشد که بخشی از آن به اتاق پذیرایی مربوط می شود که میز تلویزیون یکی از مهمترین عوامل آن است. امروزه با تغییر سبک دکوراسیون و سلیقه مشتریان میز تلویزیون ها نیز تغییر نموده و جای خود را به میز ال سی دی دیواری داده اند این سبک از میز ال سی دی ها از دو بخش دیواری و زمینی تشکیل شده اند. میز ال سی دی دیواری ونیز از نمونه میز تلویزیون دیواری می باشد که دارای تمام قسمت های میز ال سی دی های دیواری می باشد.

نقطه کانونی در هر خانه در اتاق نشیمن و میز ال سی دی آن می باشد. می توان این بخش از اتاق با اضافه نمودن یک میز ال سی دی دیواری به زیبایی هر چه تمام تر جلوه داد و آن را به صورت حرفه ای تزئین نمود. میز ال سی دی دیواری دارای ابعاد و اندازه های برزگ و کوچک می باشد و برای انتخاب مناسب بهتر است ابتدا محلی را که قرار است میز را در آنجا قرار گیرد را انتخاب نمایید. میز ال سی دی دیواری آیسا محصولی زیبا برای افراد با سلیقه و شیک پسند. خرید آگاهانه با دیجی چوب

1مجموع 7 محصول
7 / 10
از 9 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده