02141256562
سبد خرید 0

ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا

ویدیو سرویس خواب بی‌نظیر ماریا - معرفی امکانات

اگر به دنبال یک سرویس خواب بی‌نظیر با فضای دسترسی بالا هستید، سرویس خواب منحصر به فرد ماریا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این طراحی در کنار اشغال محیط نسبتا کمی، فضای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، به‌طوری‌که شما را از تهیه کشو و محصولات مشابه که دسترسی کمتری را به مصرف‌کنندگان را ارائه می‌دهند، رها می‌سازد.

این سرویس خواب فوق‌العاده زیبا علاوه‌بر داشتن طراحی مدرن و جذابیت‌های امروزی فضای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. ظرافت و کیفیت در کنار هم یک مجموعه کامل را برای شما تعبیه می‌کند.

قیمت سرویس خواب بی‌نظیر ماریا

قیمت براساس شرایط و خدمات ارائه شده برای شما عزیزان متفاوت خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید همواره برای مجموعه ما انتخاب و سلیقه مشتری لحاظ می‌شود، بنابراین، با توجه به جنس پارچه و ابعاد بدنه‌ی مورد نظر شما قیمت نیز تغییر خواهد کرد. همچنین شما در انتخاب رنگ هم آزادی عمل دارید و تاثیر قابل توجهی در محصول نهایی که دریافت می‌کنید خواهید داشت. 

ابعاد سرویس خواب بی‌نظیر ماریا

ابعاد در مجموعه ما طبق استانداردهای معمول در نظر گرفته شده است که شما را از مواجه شدن با مشکلات احتمالی به شدت دور می‌کند و برای چیدمان در محیط‌ها با مساحت‌های عادی و نرمال مناسب است. ابعاد داخلی این تخت خواب را 200 در 160 سانتی متر در نظر گرفته ایم که ارتفاع قسمت تشک 35 سانتی متر خواهد بود که در این طراحی فوق‌العاده قابلیت تغییر ابعاد را نیز دارد. ابعاد کلی تخت نیز 170 در 230 است.

ویژگی‌های ظاهری سرویس خواب بی‌نظیر ماریا

همانطور که قبلاً گفته شد ویژگی بی‌نظیر این سرویس خواب ارائه فضای کافی برای رعایت نظم بیشتر در اتاق خواهد بود که در یک سمت تخت دارای چهار کشو عمیق و عریض است که تا حدود قابل توجهی برای جمع وسایل شما موثر عمل می‌کند. همچنین در طرف دیگر این طراحی دو محفظه با درب ریلی و یک بخش با درب داشبوردی طراحی شده است.

از زیباترین جلوه‌هایی که در سرویس خواب ماریا می‌توان به آن اشاره کرد طراحی قالب‌های اتوبوسی است که با تعبیه نور در آنها جذابیت دوچندانی پیدا خواهند کرد که روشن و خاموش شدن این دیودها به‌صورت لمسی انجام می‌شود. پشت قسمت‌های برجسته تاج طراحی‌های قاب اتوبوسی دو محفظه مخفی طراحی شده است که به صورت دو مرحله‌ای به سمت جلو و بالا برای باز شدن، حرکت داده می‌شود.

در قسمت میانی یک بخش مخفی در جهت نگهداری از لوازم ضروری و با ارزش مانند گوشی موبایل در نظر گرفته شده است. میز آرایش سرویس خواب ماریا در قسمت وسطی شامل کشویی برای آویزان کردن روسری و شال‌های زنانه است. همچنین ۶ کشوی عمیق و عریض برای قرار دادن وسایل دارد.

قالب اتوبوسی در اطراف قاب آینه و همچنین روی درب کشوها نیز طراحی  شده است که با کار شدن ال‌ای‌دی در آن جذابیت دوچندانی پیدا کرده است. این ال‌ای‌دی‌ها با تنظیم قسمت‌های لمسی روشن و خاموش خواهد شد. میز تخت‌خواب علاوه‌بر کاربردی که دارد دارای یک کشو مخفی خواهد بود. همچنین بخش جلویی آن مانند یک جاکفشی صندوق‌دار طراحی شده است که تعداد زیادی از کفش را می‌توانید در آن جای بدهید.

خاص‌ترین بخش این سرویس را آینه قدی گردان 360 درجه دانست که در فضای پشتی این طراحی منحصر‌‌‌‌‌‌‌‌به‌فرد طبقاتی جهت چیدمان دکور یا کتاب قرار دارد. همچنین در کناره‌های آن برای آویزان لوازم مختلف از جمله لباس و جواهرات تعبیه شده است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()