02141256562
سبد خرید 0

ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز

ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز

سرویس خواب اسپرت آیناز دارای طراحی شیک و امروزی است که دارای رضایت تعداد بسیاری از خریداران این سرویس خواب جذاب و بی‌همتا است. این سرویس خواب با الهام از استایل‌های اسپرت و مدرن طراحی شده است که ظاهری جذاب و شیک را برای محیط اتاق شما به ارمغان خواهد آورد.

سرویس خواب اسپرت آیناز شامل تعدادی قطعه اصلی است که به صورت مشترک با یک طرح و سبک هماهنگی دارند. این قطعات شامل موارد همچون تخت‌خواب، دراور لباس، میز تخت خواب می‌شود که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت.

تخت‌خواب این سرویس خواب دارای طرحی ساده و مدرن در عین حال منحصر‌به‌فرد است؛ به‌گونه‌ای که در گذر زمان قدیمی و دمده نخواهد شد. همچنین به اتکا جنس عالی متریال این تخت‌خواب مدت طولانی برایتان استفاده خواهد شد.

دراور لباس در سرویس خواب اسپرت آیناز، معمولاً در طراحی ساده هماهنگ شده با تخت خواب است. همچنین در طراحی آن توجه ویژه‌ای به زیبایی و کاربردی بودن آن شده است. سرویس خواب اسپرت آیناز با طراحی ساده و شیک، به شما احساس تمیزی و مرتبی را هدیه می‌دهد.

میز تخت‌خواب در این سرویس خواب می‌تواند به صورت جداگانه نیز قرار گیرد، به‌طوری‌که معمولاً از چوب با کیفیت بالا و بادوام در ساخت آن استفاده می‌شود که در آن فضای کافی برای قرار دادن لوازم گوناگون به ‌خوبی پیش بینی شده است.

قیمت سرویس خواب اسپرت آیناز

قیمت این مجموعه فوق العاده تحت تاثیر عوامل متعددی است، از جمله آنها  می‌توان به تغییر ابعاد این سرویس خواب اشاره کرد که بر‌اساس خواست مشتری قابل تغییر است. پارچه‌‌ این سرویس خواب در جنس جاسمین ارائه می‌شود که دارای کیفیت فوق العاده است و در رنگ‌هایی متنوعی ارائه می‌شود. همچنین بر‌اساس انتخاب فایل کشو نیز هزینه نهایی افزایش خواهد داشت.

از دیگر مواردی که در کیفیت تخت خواب بسیار اهمیت دارد جنس کفی تخت خواب است که در نتیجه انتخاب نوع فلزی یا چوبی متفاوت خواهد بود. برای راحتی شما عزیزان طرح لمسه تاج نیز به انتخاب خودتان با سلیقه‌تان تطابق پیدا می‌کند.

ابعاد سرویس خواب اسپرت آیناز

مجموعه ما سعی دارد تمام محصولات را بر‌اساس استانداردهای موجود طراحی کند، اما با توجه به فضای قابل دسترس شما می‌توانیم ابعاد را تغییر دهیم تا اتاق خواب شما نظم بیشتری داشته باشد و با خیال راحت برای دیزاین آن برنامه‌ریزی کنید.

اگر بخواهیم طبق استانداردها به ابعاد پیش فرض را برایتان بازگو کنیم، می‌توان گفت ابعاد داخلی 200 در 160 سانتی متر برای تخت خواب مناسب خواهد بود و همچنین برای ابعاد کل تخت نیز 210 در 170 سانتی متر را می‌توان در نظر گرفت.

ویژگی‌های ظاهری سرویس خواب اسپرت آیناز

این مجموعه متشکل از یک تخت دو نفره با ابعاد استاندارد است که جنس بدنه تمام ام‌دی‌اف در نظر گرفته شده است و قابل تغییر نخواهد بود. بااین‌حال جنس پایه‌ها از جنس چوب راش است و می‌توانید رنگ آن را بر‌اساس سلیقه خودتان تغییر دهید. همچنین در قسمت پایینی این این تخت 2 کشو در جهت چیدمان وسایل نیز طراحی شده است.

در کنار این تخت دو نفره یک دراور با 5 کشو نیز قرار دارد که فضای بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد. این دراور نیز از جنس چوب ام‌دی‌اف است که زیبایی و استحکام را در کنار هم تقدیم شما می‌کرد.

میز آرایش این سرویس خواب نیز فضای قابل توجهی را اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین ظاهری مدرن به محیط خواب شما خواهد بخشید که با داشتن صندلی میز آرایش این سرویس به‌صورت کامل خدمتتان ارائه می‌شود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()