سبد خرید 0

قوانین و مقررات

 

 

قوانین فروش آنلاین محصولات (فروشگاه دیجی چوب)                              

  1. شرایط استفاده از سایت
  2. شرایط خدمات فروش کالا
  3. شرایط حمل و تحویل کالا
  4. شرایط خدمات پس از فروش کالا

 

با توجه به فروش محصولات به سراسر ایران، گاهی اوقات فروشگاه با کمبود برخی از محصولات برای مدتهای بسیار کوتاه (به دلیل طی شدن مدت زمان تولید محصولات و کمبود مواد اولیه مناسب) مواجه می شود. لازم است قبل از اقدامات اولیه خرید به دوره زمانی تولید و ارسال محصولات توجه کامل داشته باشید، پیشاپیش از صبر و شکیبایی متشکر می باشیم.

فروش محصولات تنها از طریق سفارش در وب سایت  digichoob.com و پرداخت وجه تنها از طریق درگاه امن اینترنتی بانک ملت صورت می پذیرد. پرداخت وجه از طرق دیگر خارج از مسئولیت فروشگاه می باشد.

 

1-      شرایط و ضوابط استفاده از سایت

 استفاده از فروشگاه اینترنتی دیجی چوب به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1-1- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی دیجی چوب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

1-2-خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@digichoob.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

1-3- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده توسط کارشناسان فنی و از شركت های سازنده طرف قرارداد اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دیجی چوب در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی دیجی چوب مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

1-4-كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

1-5-فروشگاه اینترنتی دیجی چوب هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

1-6- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی دیجی چوب با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود و فقط برای همین منظور طراحی شده است. كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش محصولات باشد.

1-7- سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به فروشگاه اینترنتی دیجی چوب لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی دیجی چوب مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

1-8-ارتباط فروشگاه اینترنتی دیجی چوب با کاربران از طریق digichoob.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

1-9- فروشگاه اینترنتی دیجی چوب به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

2-       شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

 از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی دیجی چوب، سایت digichoob.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2-1-فروش کالا بر مبنای نوع محصولات و تعداد صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی دیجی چوب درج نموده است.

2-2-فروشنده قبل آنکه خریدار سفارش کالا را ثبت نماید، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند. همچنین تمام مراحل تا زمان تحویل با خریدار بصورت پست الکترونیکی و یا پیام کوتاه هماهنگ خواهد شد.

 _ ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت سایت محاسبه شده است که با کسر شدن تخفیف محصولات در صورت وجود محاسبه خواهد شد. خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی چوب شامل هزینه حمل به فراخور استان و محل تحویل می باشد.

2-3- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی دیجی چوب درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود. در این مواقع بهره مندی از معافیت هزینه حمل برای استان تهران بی معنی خواهد بود و خریدار موظف به پرداخت هزینه حمل می باشد.

2-4- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را نداشته باشد و طرفین به توافق نرسند، هر یك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نموده و وجه واریزی را در مطابق با سیاست های خاص مربرط به عودت کالا، باز پس گیرد. در شرایطی که سفارش ساخت محصول بر اساس نظر و سلیقه مشتری صورت پذیرفته است، فروشگاه این حق را دارد تا در صورت انصراف مشتری تمام هزینه های که در این خصوص از بابت خرید موارد و خدمات انحام داده است را از مبلغ واریزی مشتری کسر و همزمان با عودت مواد اولیه خریداری شده، نسبت به عودت باقیمانده اقدام نماید.

2-5- خریدار با تحویل کالایی که فروشگاه روز قبل از ارسال تصویر آن را از طریق ایمیل رسمی (info@digichoob.com) یا شبکه های اجتماعی تلگرام و واتس آپ از خط 09036231055 به مشتری ارسال نموده است و مشتری با پاسخ به آن، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

 

3- شرایط حمل و تحویل کالا

 ارسال سفارشات به سراسر ایران صورت می پذیرد. (هزینه حمل و شرایط ارسال)

3-1- مدت زمان تحویل محصولات در بخش توضیحات هر محصول درج گردیده است. فروشگاه تمام تلاش خود را در راستای ایفای تعهدات و تولید محصولات در زمان درج شده خواهد نمود. شرایط جوی نا مناسب که منجر به طولانی تر شدن مدت زمان تحویل محصول خواهد از اختیار فروشگاه خارج بوده و حتما زمان تحویل جدید به خریدار اطلاع داده خواهد شد.

زمان شروع ساخت محصول اولین روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

3-2- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در هنگام ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی ملاک ماموران حمل و لجستیک فروشگاه می باشد، پس لازم است در صورت تغییر نشانی سریعا آن را به اطلاع کارشناسان ما برسانید.

3-3- ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور شما در آرس درج شده می باشد که قبلا با شما هماهنگ خواهد شد و میتواند بنا به پیشنهاد شما تغییر نماید.

محصولات ارسالی برای خریداران محترم بنا به نوع محصولات بصورت بسته بندی شده بوده و نصب آن به عهده خریدار می باشد.

 

 4- شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا و کنسلی

 الف) برگشت کالا:

الف - 1)  قبل از ارسال کالا:

در صورت انصراف از خرید کالا قبل از ساخت و اقدامی در خصوص ساخت و خرید مواد اولیه و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. (بجز موارد درج شده در توجه)

الف -2 ) بعد از آماده شدن کالا:

مشتری حق انصراف و مرجوع نمودن کالای خریداری شده را از تاریخ تسلیم کالا نداشته و به محض استفاده از حق انصراف قبل از تحویل محصول از ماموران حمل، فروشگاه اینترنتی دیجی چوب بدون مطالبه هیچ گونه وجهی (بجز موارد درج شده در توجه) عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت مطابق با سیاست های واحد مالی، به شما مسترد خواهد کرد.(ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

 

توجه: در صورت امکان کنسل نمودن محصول، محصولاتی که بصورت سفارشی به رنگ و پارچه دلخواه مشتری حاضر می گردد، در صورت انصراف مشتری از خرید محصول تمام هزینه های که بر اساس سفارش مشتری به دیجی چوب تحمیل شده است از قبیل رنگ سفارشی مشتری، پارچه خریداری شده برای مشتری، حمل و نقل انجام شده، بسته بندی محصول و .. از پیش پرداخت کسر خواهد شد.

ب) گارانتی

 مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در بخش توضیحات آن محصول درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید. در خصوص مبلمان که پارچه آن از فروشگاه های معتبر و به نام خریداری می شود، در صورت بروز مشکل، فروشنده پارچه مسئول بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال جنس و کیفیت پارچه خریداری شده متحمل نمی شود. 

 

© مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی دیجی چوب شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به digichoob.com می‌باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
2 / 10
از 26 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()