مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

پارچه مبلمان سلطنتی

>> >> >> >>

خرید پارچه برای مبلمان سلطنتی یکی از مشکل‌ترین کارها خواهد بود اگر تصویر درستی از پارچه نداشته باشید. با توجه به اینترنتی بودن خرید مبلمان سلطنتی از فروشگاه اینترنتی دیجی‌چوب، می‌توانید پارچه خود را انتخاب نموده و کد آن را در بخش توضیحات محصول درج نمایید.

همچنین کارشناسان فروشگاه دیجی‌چوب پس از انتخاب شما، راهنمایی‌های لازم را انجام خواهند داد. انتخاب پارچه پس از نهایی شدن سفارش شما توسط کارشناسان فروش پیگیری خواهد شد.

با توجه به تنوع بسیار بالای پارچه برای مبلمان نسبت به تفکیک پارچه مبلمان به راحتی و سلطنتی نموده‌ایم. 

اغلب مبلمان سلطنتی دارای پارچه گل‌دار و ساده می‌باشد. همچنین برخی از پارچه ها دارای پارچه گل، پارچه راه، پارچه کمبین و پارچه ساده می‌باشند.

تمام پارچه‌های بارگذاری شده در وب سایت دیجی‌چوب تنها برای سفارش مشتریان قرار داده شده است و به هیچ عنوان فروشی از این بابت انجام نخواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 5 محصول
قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبل سلطنتی سلین جزو پارچه های وارداتی از چین به شمار می آید و بر اساس استانداردهای به روز دنیا تولید شده است. این محصول دارای بافت شانل کریستال و مخملی می باشد که این امر نشان دهنده کیفیت و طول عمر بالای این نوع پارچه مبلی خواهد بود. به جز کیفیت بالا، این پارچه مبلی کلاسیک به صورت طرح دار تولید شده و از تنوع رنگ و طرح برخوردار است. از این رو دست خریداران در انتخاب انواع آن باز خواهد بود.

قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبلی سلطنتی پتینه ای 2022 دارای گرماژ 410 می باشد که نشان دهنده مقاومت بالای این محصول می باشد. در ضمن در تولید آن از بافت شانل کریستالی استفاده شده است که باعث می شود تا ظاهر کار از جذابیت بالایی برخوردار بوده و در عین حال، بر مقاومت و در نهایت، طول عمر آن افزوده شود. ارائه این مدل پارچه مبلی کلاسیک در 14 رنگ مختلف، از دیگر ویژگی های آن به شمار می آید که باعث شده تا سلایق افراد مختلفی را پوشش دهد.

قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبلی سلطنتی آدوکسان دارای بافت شانل کریستال است. از این رو می توان ادعا کرد که مقاومت و ماندگاری این پارچه در سطح بالایی قرار دارد. به همین دلیل نیز با استفاده از آنها در تولید انواع مبل سلطنتی می توان کیفیت و طول عمر این محصولات را افزایش داد. این مدل پارچه مبلی طرح دار دارای تنوع طرح بالایی بوده و مشتریان می توانند طرح و رنگ های مختلف آن را در منوی سایت مشاهده کرده و یکی از آنها را به سلیقه و خواست خود انتخاب کنند.

قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبلی رویان یکی از پارچه های مورد مصرف برای مبلمان سلطنتی می باشد که دارای رنگ بندی بالایی بوده و دارای 4 بخش در هر رنگ بندی می باشدکه شامل؛ گل، راه، کمبین و ساده می باشد. خرید مبل سلطنتی با پارچه رویان زیبایی دو چندانی به مبلمان شما خواهد بخشید

قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبل سلطنتی پانیذ یکی از زیباترین پارچه ها و در عین حال ساده برای مبلمان سلطنتی می‌باشد. این پارچه دارای هشت گل به همراه پارچه راه، پارچه کمبین و پارچه پتینه می‌باشد. در هنگام خرید مبلمان سلطنتی لطفاً کد پارچه‌ را در بخش توضیحات درج نمایید.

1مجموع 5 محصول
10 / 10
از 1 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده