مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

پارچه مبلمان سلطنتی

>> >> >> >>

خرید پارچه برای مبلمان سلطنتی یکی از مشکل‌ترین کارها خواهد بود اگر تصویر درستی از پارچه نداشته باشید. با توجه به اینترنتی بودن خرید مبلمان سلطنتی از فروشگاه اینترنتی دیجی‌چوب، می‌توانید پارچه خود را انتخاب نموده و کد آن را در بخش توضیحات محصول درج نمایید.

همچنین کارشناسان فروشگاه دیجی‌چوب پس از انتخاب شما، راهنمایی‌های لازم را انجام خواهند داد. انتخاب پارچه پس از نهایی شدن سفارش شما توسط کارشناسان فروش پیگیری خواهد شد.

با توجه به تنوع بسیار بالای پارچه برای مبلمان نسبت به تفکیک پارچه مبلمان به راحتی و سلطنتی نموده‌ایم. 

اغلب مبلمان سلطنتی دارای پارچه گل‌دار و ساده می‌باشد. همچنین برخی از پارچه ها دارای پارچه گل، پارچه راه، پارچه کمبین و پارچه ساده می‌باشند.

تمام پارچه‌های بارگذاری شده در وب سایت دیجی‌چوب تنها برای سفارش مشتریان قرار داده شده است و به هیچ عنوان فروشی از این بابت انجام نخواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 محصول
قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبلی رویان یکی از پارچه های مورد مصرف برای مبلمان سلطنتی می باشد که دارای رنگ بندی بالایی بوده و دارای 4 بخش در هر رنگ بندی می باشدکه شامل؛ گل، راه، کمبین و ساده می باشد. خرید مبل سلطنتی با پارچه رویان زیبایی دو چندانی به مبلمان شما خواهد بخشید

قیمت : 0 (تومان)

پارچه مبل سلطنتی پانیذ یکی از زیباترین پارچه ها و در عین حال ساده برای مبلمان سلطنتی می‌باشد. این پارچه دارای هشت گل به همراه پارچه راه، پارچه کمبین و پارچه پتینه می‌باشد. در هنگام خرید مبلمان سلطنتی لطفاً کد پارچه‌ را در بخش توضیحات درج نمایید.

1مجموع 2 محصول
10 / 10
از 1 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده