02141256562
سبد خرید 0

ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه

ویدئو نمایش سرویس خواب ساحل به رنگ پتینه ای آبی

سر‌ویس خواب سلطنتی ساحل -رنگ پتینه ای آبی

سرویس خواب سلطنتی ساحل با رنگ پتینه‌ای آبی  در هر فضایی که مورد استفاده قرار گیرد، به آن فضا ظاهر شیک و جذابی را به هدیه می‌دهد. این سرویس خواب با الهام از ساحل و اقیانوس، به صورت اختصاصی طراحی شده است و رنگ آبی در طراحی آن، بخشی از آرامش و احساس تازگی دریا را به اتاق شما منتقل خواهد کرد.

در این سرویس خواب، رنگ پتینه‌ای آبی در سبک دکوراسیون داخلی استفاده شده است. فضای آرام و آبی، احساس انرژی و روحی مثبت را در فضای اطراف همواره القا می‌کند. بنابراین، منطقی است که برای داشتن فضای جذاب در انتخاب رنگ دیگر قطعات، آبی تند و روشن به‌کار رفته باشد.

علاوه‌بر بر رنگ آبی، استفاده از الگو و طرح‌های مرتبط با ساحل و دریا می‌تواند جلوه‌ای که با واقعیت سنخیت بیشتری دارد را به این سرویس خواب بدهد. به‌عنوان مثال اگر از طرح موج‌های دریا، موجودات دریایی روی پارچه و در دیگر تزئینات استفاده کنید، اتاق خوابتان احساس بیشتری از آرامش دریا القا خواهد کرد.

محل قرارگیری سرویس خواب سلطنتی ساحل معمولاً در اتاق‌هایی است که به‌عنوان اتاق خواب مستر در نظر گرفته شده‌اند و دارای طراحی کلاسیک هستند. این سرویس خواب با ترکیب صحیح رنگ‌ها، جلوه زیبا، آرامش اعماق دریا و همچنین احساس قدرت را به شما هدیه می‌دهد.

قیمت سر‌ویس خواب سلطنتی ساحل

قیمت این محصول خاص و منحصر‌به‌فرد تحت تاثیر عوامل مختلف مانند جنس پارچه و همچنین نوع چوب استفاده شده در ساختارش متفاوت خواهد بود. هرچه نوع متریال مرغوب‌تر باشد، به طبع قیمت نیز بالا‌تر خواهد رفت. بنابراین به‌راحتی می‌توان نتیجه گرفت که در اثر جنس و کیفیت مواد استفاده شده و سطح کیفیت این متریال در تولید سرویس‌ها به سلطنتی قیمت نیز متفاوت خواهد بود.

سرویس خواب‌ سلطنتی با طراحی خاص و نوآوری در برخی اجزا ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند. طراحی‌های منحصر‌به‌فرد، جزئیات دقیق و نوآوری‌های اضافه می‌تواند به‌صورت قابل توجهی قیمت را افزایش دهد.

همچنین از دیگر موارد که بسیار روی هزینه نهایی تعیین کننده است، البته تنوع و تعداد قطعات را باید در نظر گرفت. سرویس خواب سلطنتی معمولاً شامل تخت خواب، کمد لباس، میز تخت خواب و سایر قطعات خواهد بود. همچنین تنوع و تعداد قطعات در ست سرویس خواب می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.

ابعاد سر‌ویس خواب سلطنتی ساحل

سرویس خواب سلطنتی صاحب با رنگ پتینه‌ای آبی امکان طراحی در ابعاد مختلف را دارد. ابعاد در سرویس خواب تحت تاثیر عواملی مانند خود تخت، کمد لباس و میز تخت خواب قرار می‌گیرد. تخت خواب قسمت اصلی سرویس خواب محسوب می‌شود که در سایزهای استاندارد موجود در بازار مانند سایز تخت خواب، یک نفره، دو نفره یا حتی سایزهای بزرگتر مانند کینگ سایز نیز به‌دست می‌آید و میز پا تختی نیز با قرار دادن وسایلی مانند چراغ خواب، گوشی، کتاب و غیره طراحی شده است که باید با رعایت تناسب در ساختار یک سرویس بگنجد.

ویژگی ظاهری سر‌ویس خواب سلطنتی ساحل

این سرویس خواب سلطنتی با رنگ آبی پتینه‌ای طراحی شده است، به‌طوری‌که علاوه‌بر زیبایی آرامش را به شما هدیه خواهد. در ساختار و بدنه این تخت از چوب راش استفاده شده است که در کنار زیبایی خیره کننده استحکام و دوام عمر محصول را به‌دنبال خواهد داشت.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()