02141256562
سبد خرید 0

ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا

ویدیو سرویس خواب سلطنتی بیتا - طلایی سرگل ورق

ویدئوهای معرفی جزو جذاب ترین بخش های وب سایت دیجی چوب هستند پس بدون اتلاف وقت با ویدئوی معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا در خدمتتان هستیم.

اندازه سرویس خواب سلطنتی بیتا

ابعاد سرویس خواب سلطنتی بیتا 180 در 200 سانتی متر می باشد. با وجود اینکه اغلب سرویس های خواب در دیجی چوب قابلیت تغییر در ابعاد را دارند اما در سرویس خواب های سلطنتی به دلیل استفاده از هنر منبت کاری معمولا امکان تغییر در ابعاد ممکن نیست. بنابراین شما می توانید این سرویس خواب زیبا را با ابعاد استاندارد 180 در 200 سفارش دهید.

  مشاهده محصول: مشاهده و خرید سرویس خواب سلطنتی - تمام مدل ها

امتیازات سرویس خواب بیتا

امتیاز فنی

هر سرویس خوابی امتیازات ویژه خودش را دارد که شما می توانید بنا به علاقه یا نیازتان سرویس خوابی را که می پسندید انتخاب کنید. علاوه بر زیبایی و استایل خاصی که در تاج یا پایه های سرویس خواب بیتا به کار رفته است یکی از امتیازات فنی که این سرویس خواب دارد این است که می توانید کفی تخت خواب را جک دار انتخاب کنید. کفی های جک دار این امکان را دارند که بدون جا به جایی تشک ها و بالش ها، تخت خواب را با زاویه ای حدود 60 درجه بالا بیاورید و به این ترتیب می توانید از این قسمت نیز به عنوان فضایی برای قرار دادن وسایلی که زود به زود به آن ها نیاز پیدا نمی کنید استفاده کنید.

امتیاز هنری

هنر لمسه کوبی که در تاج بالا و پایین تخت خواب مشاهده می کنید لمسه دست می باشد که ارزش هنری این کار را افزایش می دهد. در هنرهای دستی هنرمند با احساس سرشاری که از قلبش سرچشمه می گیرد و با دست هایش این احساس را به اشیا منتقل می کند، بهترین ها را به ما هدیه می دهد. چقدر عالی می شود هر چیزی در خانه مان، حتی یک سرویس خواب روحی هنری در خودش داشته باشد و معنایی بیشتر از رفاه را برایمان به ارمغان بیاورد.

نظمی که در منبت کاری های تاج بالا و تاج پایین به کار رفته، سطح تجمل را در این سرویس خواب سلطنتی تعدیل کرده است. همین نظم و تکرار آن در دورتادور آینه میز آرایش، آینه را مثل مدالی بزرگ بر گردن اتاق خواب جلوه می دهد.

پایه های بلند میز آرایش و پاتختی ها یادآور سقف های بلند عمارت های قدیمی است که امروز تنها در تصاویر و فیلم های تاریخی می توان به آن ها سفر کرد.

رنگ و جنس این سرویس خواب

جنس چوبی که برای قسمت های منبت کاری استفاده شده است چوب راش می باشد. برای قسمت هایی از سرویس خواب که نیاز به سبکی یا صاف بودن دارند معمولا از ام دی اف یا نئوپان استفاده می کنیم. جنس پارچه نیز جاسمین است که به دلیل کیفیت بالا در ساخت مبلمان و سرویس های خواب مورد استفاده قرار می گیرد. هم رنگ چوب و هم رنگ پارچه را می توانید به سلیقه خودتان سفارش دهید تا همه اجزای دکوراسیون تان در تناسب و هماهنگی باشند.

فضای ذخیره سازی سرویس خواب بیتا

سرویس خواب بیتا دارای دو پا تختی می باشد و هر کدام از پا تختی ها دو کشو دارند. موقع مشاهده ویدئوی این سرویس خواب از انحنای زیبایی که کشوها دارند غافل نشوید، چرا که هر جزییاتی که می بینید بسیار برای آن زحمت کشیده شده است. میز آرایش نیز دو کشو دارد که در دو سمت میز قرار دارند و مابین کشوها فضایی خالی در نظر گرفته شده است. طبیعی است که سرویس خواب بیتا دارای یک صندلی نیز می باشد.

دیگر موارد

ویدیو معرفی مبل راحتی میلانو آپشنال ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار سفید ویدیو معرفی مینی بوفه پورتو ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت نوژن ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی زمرد ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت ایفل ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی یاقوت ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سیلوانا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی لاله ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل نما ورق طلا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی خورشید ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی پردیس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی مرجان ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین رنگ لیون ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فیدل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار طوسی ویدیو معرفی سرویس خواب سفید چستر بیوتی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آران ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت المیا ویدیو سرویس خواب اسپرت ایتالیایی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین تاج مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار لیون سبز ویدیو سرویس خواب صدفی گرد ویدیو سرویس خواب کلاسیک روما سفید ویدیو مبل سلطنتی گلشن ویدیو آینه کنسول آترین ویدیو مبل سلطنتی آلفردو ویدیو مبل سلطنتی ویلیام ویدیو مبل سلطنتی لیام ویدیو مبل سلطنتی گلچین ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فلورانس ویدیو مبل راحتی چستر ال زارا ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا ویدیو مبل راحتی الینا ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه ویدیو آینه کنسول خمره ای دو درب معرق کفی تخت جکدار فیلم آنباکسینگ سرویس خواب اسپرت سلنا فیلم معرفی امکانات سرویس خواب سلنا ویدیو میز ناهار خوری کم جا فرانسوی ۲ نفره ویدیو نقاشی سرویس خواب سلطنتی شبنم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()