سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
سبک سرویس خواب
متریال سرویس خواب
ابعاد تخت (تشک)
کالا برای:

سرویس خواب کشودار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

سرویس خواب کشو دار

سرویس خواب کشودار ایده نسبتا جدیدی است که در سال های اخیر محبوبیت پیدا کرده است. این سرویس خواب ها جبران کمبود فضا در خانه ها و آپارتمان های کوچک امروزی است که امکان داشتن دراور یا انواع کمد در آن ها فراهم نیست. همچنین اگر خانه شما کلوزت روم یا کمد دیواری ندارد و نگران لوازم تان هستید با خرید سرویس خواب کشودار بدون اینکه نیازی به مکان بیشتر وجود داشته باشید، لباس ها و ملافه هایتان به خوبی سازماندهی می شوند. قیمت سرویس خواب ها اقتصادی است که یکی دیگر از عوامل تمایل به داشتن تخت خواب های کشودار می باشد.

مدل سرویس خواب کشودار

در سرویس خواب کشودار، کشوها در قسمت های مختلفی از سرویس خواب قرار می گیرند. کشو زیر تخت خواب یکی از ملموس ترین و عادی ترین مکان ها در این سرویس خواب ها می باشد. تعداد کشوها در زیر تخت خواب ممکن است به 4 عدد برسد که فضای قابل توجهی فراهم می کند. کشوی زیر تخت خواب می تواند برای پتوهای اضافی یا ملافه و حوله ها استفاده شود. گاهی هم کشوها در تاج تخت خواب جاسازی می شوند که یک مکان سوپرایزی برای لوازم متفاوت شماست. خرید این سبک سرویس خواب کلاسیک کاملا مناسب خانه های متوسط و کوچک با لوازم زیاد است.

سرویس خواب کشودار و باکس دار سفید

سرویس خواب جادار

جادار بودن سرویس خواب علاقه به خرید آن را بیشتر می کند. سرویس خواب با تخت کشودار کمک تان می کند لوازمی را که می خواهید در دسترس اما دور از دید باشند در جای مناسبی قرار دهید. یک سرویس خواب جادار با این ویژگی متمایز کننده خانه شما را مرتب نشان می دهد. راحتی در خواب و کاربردی بودن در سایر اوقات از مزیت های برجسته سرویس خواب مدرن و اسپرت با تخت کشودار می باشد. وزن این کارها امکان دارد کمی سنگین باشد اما در نهایت جادار و شیک بودن تخت خواب های کشودار توجه مثبت شما را جلب خواهد کرد.

سرویس خواب باکس دار

سرویس خواب های جادار محدود به کشوهای مخفی نیستند. انواع باکس در قسمت های مختلف خودش را پنهان کرده است و مزیت خرید این سرویس خواب ها را نسبت به سرویس خواب های چستر و سرویس خواب مینیمال بیشتر می کند. صندلی آرایش سرویس خواب باکس دار جدید یا پاف بزرگ آن شامل یک باکس ساده یا باکسی با طبقه بندی های کوچک و بزرگ می باشد. انواع سرویس خواب باکس دار با تنوع و جذابیت زیاد موجودند که نشان می دهند برای هر کدام از لوازم ریز و درشت جایی در نظر گرفته شده است. باکس های مخفی در طرح های جدید سرویس خواب به خوبی بی استفاده ترین مکان ها را به عنصری کاربردی تبدیل کرده اند.

سرویس خواب کشودار دو نفره

اینکه سرویس خوابی کم جا اما جادار باشد برای زوج های جوان و خرید جهیزیه نیز مهم است. سرویس خواب کشودار دو نفره نگرانی شما را درباره کوچک بودن اتاق خوابتان برطرف می کند در حالیکه اجازه نمی دهد لباس ها یا لوازم تان بی مکان بمانند. می توانید تخت دو نفره کشودار با مدل شیک و رنگ دلخواه تان را با قیمت مناسب از دیجی چوب سفارش دهید تا با بسته بندی ایمن به دست تان برسد. بر خلاف سرویس خواب سلطنتی که تنها در یک سایز 180 تولید می شوند، اندازه این سرویس خواب ها در ابعاد استاندارد 160 در 200 یا 180 در 200 موجودند. در صورت نیاز می توانید برای سایز 200 در 200 نیز سفارش دهید.

سرویس خواب کشو دار و جادار با کشو مخفی

انواع سرویس خواب کشودار

سرویس خواب کشودار می تواند از نظر سبک یا تعداد نفرات انواع مختلفی داشته باشد. انواع سرویس خواب کشودار از نظر سبک نزدیک به سرویس خواب اسپرت یا مینیمال می باشد. دست طراح و تولید کننده در سبک های اسپرت یا مدرن مینیمال بازتر است و می تواند کشوها و باکس های مخفی خوبی در نظر بگیرد. از نظر تعداد افراد نیز تخت خواب کشودار تک نفره یا دو نفره می توانید سفارش دهید و از خرید خود لذت ببرید.

سوالات متداول:

1- تعداد کشوها در این سرویس خواب ها چه تعداد است؟

سرویس خواب های کشودار معمولا حداقل 4 کشو دارند و گاهی تعداد آن ها نزدیک به 12 عدد نیز می رسد.

2- کشوها چه مقدار از وزن اشیا را می توانند تحمل کنند؟

کشوهای مخفی مناسب وزن پتو، حوله، ملافه و لباس در حد معمولی می باشد.

3- تخت خواب های کشودار مناسب چه خانه های هستند؟

به دلیل مخفی بودن کشوها در این سرویس خواب ها، به خوبی با انواع دکوراسیون و خانه شما ست می شوند.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 13 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()