مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

سرویس خواب اسپرت

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
12345مجموع 218 محصول
سرویس خواب اسپرت سوزان قیمت : 23,990,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت کملون قیمت : 20,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت سلنا قیمت : 15,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت روما قیمت : 19,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت تاپ قیمت : 14,800,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت نیکا قیمت : 13,750,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت والینا قیمت : 13,750,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت مایکل قیمت : 13,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت آذین قیمت : 13,450,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ستین قیمت : 14,300,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت صوفیا قیمت : 20,550,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت باراز قیمت : 19,700,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ترلان قیمت : 16,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت آرویس قیمت : 16,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت رها قیمت : 21,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت سزار قیمت : 26,800,000 (تومان)
سرویس خواب بی نظیر سامیار قیمت : 20,500,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت باران قیمت : 19,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت آیلین قیمت : 18,150,000 (تومان)
سرویس خواب بی نظیر ماریا قیمت : 20,700,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت درسا قیمت : 20,650,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت هیما قیمت : 20,600,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت دیبا قیمت : 14,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت آوا قیمت : 19,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت رادو قیمت : 18,600,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ریوا قیمت : 16,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت رستا قیمت : 18,750,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت روژین قیمت : 16,750,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ترمه قیمت : 16,600,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت پروانه قیمت : 14,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت لاریسا قیمت : 14,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ژیوان قیمت : 13,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت مایسا قیمت : 15,200,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت مارگارت قیمت : 21,250,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت پاگانی قیمت : 19,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت تیفانی قیمت : 29,500,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ستیا قیمت : 20,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت آزیتا قیمت : 22,400,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ایلیا قیمت : 20,200,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت آیسان قیمت : 14,900,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت هستی قیمت : 17,950,000 (تومان)
سرویس خواب اسپرت ایفل قیمت : 24,700,000 (تومان)
12345مجموع 218 محصول

امروزه بیشتر افراد به دنبال خرید سرویس خواب اسپرت هستند و از مدل های سلطنتی و کار شده دوری می کنند. چرا که سرویس خواب اسپرت به دلیل طرح و مدلی که دارد، همیشه زیبا است و پس  از چند سال از مد نمی افتد و دلیل دیگر اینکه قیمت سرویس خواب اسپرت نسبت به مدل های منبت کاری شده مناسب تر است. بنابراین زوج های جوان ترجیح می دهند بنا به دو دلیل گفته شده انواع سرویس خواب اسپرت دو نفره را خریداری کنند.

سرویس خواب اسپرت

سرویس خواب اسپرت یکی از انواع مدل هایی است که همه پسند است و غیر ممکن است کسی از میان انواع مدل های سرویس خواب اسپرت جدید همچون سرویس خواب مدل چستر، سرویس خواب لمسه دار، سرویس خواب باکس دار و غیره، مدل مدنظرش را نتواند پیدا کند.

سرویس خواب اسپرت دارای انواع مدل های ساده و طرح دار است و طرفداران زیادی دارد. به طور کلی با خرید سرویس خواب اسپرت می توان از بابت ست نشدن و عدم هماهنگی وسایل اتاق خواب آسوده خاطر بود. چرا که یک سرویس خواب اسپرت شیک به راحتی با همه چیز ست می شود و هم برای نوجوانان و جوانان و هم برای تازه عروس دامادها انتخاب خوبی است.

سرویس خواب مدرن:

مدل سرویس خواب‌ مدرن دارای ویژگی‌های بسیار ساده و درعین‌حال پرکاربرد می‌باشند بهره‌گیری از سادگی و بیشینه سازی محیط سرویس خواب از جمله ویژگی‌های سرویس خواب های مدرن می‌باشد. سرویس خواب هایی که در زیر تخت خواب دارای کشوهای مختلف، کشوهای مخفی و ویژگی‌هایی همچون چراغ مطالعه ، چراغ خواب ، و نورپردازی می‌باشند . این سرویس خواب اسپرت در عین سادگی بیشترین استفاده را از محیط سرویس خواب دارند و در ساخت آنها تلاش شده است تا بیشترین فضا در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت سرویس خواب اسپرت

قیمت سرویس خواب اسپرت نسبت به سرویس خواب های سلطنتی که پر از تزیینات منبت هستند، پایین تر است. البته سرویس خواب اسپرت جدید هم مدل های مختلفی دارد که قیمت نهایی محصول با توجه به میزان و جنس مواد اولیه به کار رفته و تعداد تکه های سرویس خواب تعیین می شود. برای مثال استفاده از چوب راش برای ساخت سرویس خواب اسپرت دو نفره، سبب بالاتر رفتن قیمت آن می شود و یا هرچه تعداد کمدها یا کشوها بیشتر باشد، قیمت سرویس خواب اسپرت نیز بیشتر خواهد شد.

خرید سرویس خواب اسپرت

در زمان خرید سرویس خواب اسپرت باید به یک سری نکات توجه کنید تا بتوانید یک سرویس خواب اسپرت و شیک داشته باشید که هم زیبایی ظاهری اتاق خواب شما را تضمین کند و هم فضای مناسبی را برای استراحت و آرامش شما فراهم کند. بنابراین در اولین قدم هر مدل سرویس خواب را که می خواهید انتخاب کنید باید با ابعاد اتاق خواب و سبک دکوراسیون خانه شما متناسب باشد.

دومین موردی که باید به آن اهمیت داد، کیفیت متریال استفاده شده در ساخت سرویس خواب اسپرت است. به کارگیری مواد اولیه مرغوب در تولید این محصولات سبب استفاده طولانی مدت از آن ها می شود. نوع اتصالات به کار رفته در این سرویس ها نیز مهم است؛ چرا که اگر این اتصالات به قدر کافی استحکام نداشته باشند، صدای جیر جیر ایجاد شده در هر بار نشستن و بلند شدن روی تخت خواب، موجب به هم زدن آرامش شما می شود.

سرویس خواب دو نفره اسپرت

تخت خواب استاندارد و مناسب یکی از دلایل داشتن خواب باکیفیت و راحت است. بنابراین باید در زمان خرید تخت خواب اسپرت به این مورد توجه کرد. همچنین رنگ و مدل سرویس خواب نیز برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی دارد. پس باید در انتخاب سرویس خواب اسپرت دو نفره مدلی متناسب با بقیه وسایل خریداری شود. انتخاب جنس سرویس خواب مانند چوبی یا فلزی بودن، در درجه اول به سلیقه شخصی هرکس برمی گردد. اما تناسب و هارمونی با دیگر اجزا برای زیبایی منزل هم اگر مهم تر نباشد، کم اهمیت تر نیست.

تخت خواب دو نفره اسپرت

مهمترین جزء سرویس خواب دو نفره اسپرت، تخت خواب است. تخت خواب دو نفره اسپرت باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی، خواب راحتی را به شخص هدیه کند. انتخاب تخت خواب از میان انواع مدل های سرویس خواب باکس دار، سرویس خواب لمسه دار، سرویس خواب مدل چستر امکان پذیر است. حتی این امکان نیز وجود دارد که فقط تخت خواب سفارش داده شود و بقیه اجزا مانند دراور و صندلی جلوی میز، حذف شود. این مورد برای افرادی که مشکل کمبود جا دارند، بسیار مهم است.

سرویس خواب ام دی اف

یکی از انتخاب ها در زمان خرید سرویس خواب چوبی کلاسیک، سرویس خواب ام دی اف است که طرفداران زیادی دارد. به طور کلی برای ساخت سرویس خواب اسپرت و شیک چوبی، از جنس های چوب ام دی اف و ملامینه استفاده می شود. تخت خواب چوبی کیفیت و قیمت خیلی زیادی دارد و ممکن است برای همه به صرفه نباشد. ملامین نیز کیفیت و قیمت پایینی دارد و احتمال خراب شدنش در صورت استفاده از جنس و متریال خوب کم است. در این میان ام دی اف، کیفیت خوبی دارد و قیمت آن نیز مناسب تر از چوب است. سرویس خواب ام دی اف مقاومت خوبی در مقابل رطوبت و آب دارد و به دلیل سبکی، جابه جایی آن راحت تر است.

سرویس خواب کلاسیک

طرفداران سرویس های جدید و ساده، به سبک مدرن علاقه دارند. طرح های سرویس خواب های مدرن ساده و شیک و به دور از تجملات و تزئینات هستند. رنگ های مورد استفاده در این سرویس خواب اسپرت بیشتر خنثی هستند و خطوط موازی و منحنی ساده در طرح آن ها وجود دارد. معمولا اکثر جوانان بیشتر به سرویس خواب کلاسیک مدرن علاقمندند.

سرویس خواب اسپرت جدید

برای دیدن مدل های سرویس خواب اسپرت جدید می توانید به سایت فروشگاهی دیجی چوب مراجعه کنید و در زمان کم و بدون صرف انرژی و هزینه رفت و آمد، ویژگی ها و مشخصات انواع سرویس خواب را بررسی کنید.

سرویس خواب اسپرت عروس

برای خرید سرویس خواب اسپرت عروس مدل های مختلفی وجود دارد که هرکس بسته به سلیقه و دکوراسیون خانه خود می تواند سرویس خواب اسپرت دو نفره مدنظرش را خریداری کند. سرویس خواب سلطنتی فضای کلاسیک و خاصی را به اتاق خواب هدیه می کند. اما سرویس خواب اسپرت حس و حال مدرن و مینیمالی را ایجاد می کند.

تخت خواب اسپرت

سرویس خواب اسپرت بیشتر مورد علاقه جوانان و نوجوانان است تا با بقیه اجزای موجود در اتاق خواب، در عین سادگی یک دکوراسیون زیبا و شیک و مدرن بسازد. تخت خواب اسپرت به تنهایی و بدون وجود کمدها و بقیه اجزا می تواند سفارش داده شود و اتاق خواب شخص را تکمیل کند و یک خواب راحت را به شخص هدیه کند.

تخت خواب باکس دار

امروزه بیشتر افراد در آپارتمان های کوچک و نقلی زندگی می کنند. مطمئنا خانه کوچک، دارای اتاق خواب کوچکی است که فضای کمی دارد و افراد از کمبود جا شکایت دارند. برای اینکه این مشکلات برطرف شود، طراحان انواع سرویس خواب اسپرت و شیک را طراحی کرده اند. یکی از این مدل ها تخت خواب باکس دار است. طراحی این تخت خواب به شکلی است که دارای محفظه ای در زیر تخت است تا بتوان وسایلی را در آن جاسازی کرد. برای دسترسی به این محفظه دو راه وجود دارد. برخی از این تخت ها دارای جک هستند و می توان آن را بلند کرد و از فضای زیر تخت بهره برد. دسته دوم تخت خواب های باکس دار، دارای کشوهایی در ابعاد مختلف در جلو و کناره های تخت هستند که می توان برای قرار دادن وسایل مختلف از آن ها استفاده کرد.


سوالات متداول:

1 – چرا قیمت سرویس خواب اسپرت در دیجی چوب کم تر از بازار مبل یافت آباد است؟

خرید مستقیم از تولید کننده و حذف هزینه های اجاره باعث قیمت های مناسب شده است.

 

2 – تخت خواب باکس دار برای چه منازلی مناسب است؟

امروزه بیشتر افراد در آپارتمان های کوچک و نقلی زندگی می کنند.این مدل تخت خواب برای منازل با فضای کم توسیه می شود

 

3 – برای خرید سرویس خواب اسپرت چه باید چه کرد؟

می توان برای دیدن تمام مدل های سرویس خواب اسپرت به وب سایت دیجی چوب مراجعه کرد و پس از بررسی مشخصات، مدل مدنظر را خریداری کرد.

 

4 – قیمت سرویس خواب اسپرت چقدر است؟

قیمت سرویس خواب اسپرت نسبت به سرویس خواب های سلطنتی که پر از تزیینات منبت هستند، پایین تر است.

 

5 – سرویس خواب اسپرت عروس چه مدل هایی دارد؟

برای خرید سرویس خواب اسپرت عروس مدل های مختلفی وجود دارد که هرکس بسته به سلیقه و دکوراسیون خانه خود می تواند سرویس خواب اسپرت دو نفره مدنظرش را خریداری کند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
9 / 10
از 11 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده