مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

مبل سلطنتی

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
12مجموع 59 محصول
مبل سلطنتی مرسانا قیمت : 44,800,000 (تومان)
مبل سلطنتی ویلیام قیمت : 46,650,000 (تومان)
مبل سلطنتی خاطره قیمت : 48,500,000 (تومان)
مبل سلطنتی گلدانی قیمت : 48,760,000 (تومان)
مبل سلطنتی آلفردو قیمت : 48,800,000 (تومان)
مبل سلطنتی لورنزو قیمت : 45,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی نیوا قیمت : 42,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی کاملیا قیمت : 55,600,000 (تومان)
مبل استیل نیلوفر قیمت : 33,690,000 (تومان)
مبل سلطنتی پرنس قیمت : 33,790,000 (تومان)
مبل سلطنتی مکزیکی قیمت : 30,950,000 (تومان)
مبل استیل کژال قیمت : 42,600,000 (تومان)
مبل کلاسیک مروارید قیمت : 44,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی صنوبر قیمت : 42,600,000 (تومان)
مبل استیل نگینی قیمت : 39,950,000 (تومان)
مبل سلطنتی پاریس قیمت : 48,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی ترنم قیمت : 48,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی الیزا قیمت : 40,600,000 (تومان)
مبل استیل امپراطور قیمت : 55,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی اسماء قیمت : 40,600,000 (تومان)
مبل استیل کتیبه ای قیمت : 46,575,000 (تومان)
مبل سلطنتی دریا قیمت : 46,500,000 (تومان)
مبل سلطنتی نگینو قیمت : 32,790,000 (تومان)
مبل سلطنتی ریحان قیمت : 50,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی سناتور قیمت : 55,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی سالوادور قیمت : 50,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی نسیم قیمت : 33,790,000 (تومان)
مبل سلطنتی نایس قیمت : 39,950,000 (تومان)
مبل سلطنتی کارلوس قیمت : 34,900,000 (تومان)
مبل استیل بتیس قیمت : 44,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی مصری قیمت : 49,990,000 (تومان)
مبل سلطنتی آیسا قیمت : 39,950,000 (تومان)
مبل سلطنتی آریانا قیمت : 44,600,000 (تومان)
مبل استیل آشیل قیمت : 44,600,000 (تومان)
مبل استیل سپیدار قیمت : 39,950,000 (تومان)
مبل سلطنتی مارشال قیمت : 45,600,000 (تومان)
مبل استیل امپریال قیمت : 45,600,000 (تومان)
مبل سلطنتی کوئین قیمت : 59,950,000 (تومان)
مبل سلطنتی زمرد قیمت : 48,600,000 (تومان)
مبل استیل پرنیان قیمت : 48,900,000 (تومان)
مبل استیل صبا قیمت : 33,750,000 (تومان)
مبل سلطنتی آریا قیمت : 39,950,000 (تومان)
مبل سلطنتی اتریشی قیمت : 48,800,000 (تومان)
مبل سلطنتی شیپوری قیمت : 39,950,000 (تومان)
مبل استیل سما قیمت : 36,500,000 (تومان)
12مجموع 59 محصول

مبل سلطنتی طرفداران خاص خود را دارد و درست است که در حال حاضر بیشتر طرح‌هایی که کار می‌شوند؛ معمولاً انواع مبلمان راحتی هستند اما انواع مدل مبل استیل و همچنین مبل‌های سلطنتی نیز در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارند و بسیاری از افراد سعی می‌کنند تا همواره با خرید مبل سلطنتی، خانه خود را مجلل و تشریفاتی نشان دهند. در واقع زمانی که سعی می‌کنید تا خانه شما چنین ویژگی‌هایی را داشته باشد، می‌توانید با خرید مبل استیل یا سلطنتی چنین دکوراسیون و فضایی را به خانه خود ببخشید. در ادامه ما به نکاتی اشاره می‌کنیم که در هنگام خرید مبلمان نیاز است آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید و همان‌طور که در بالا مشاهده کردید ما لیست قیمت مبل سلطنتی به همراه مبل استیل ارزان قیمت را در اختیارتان قرار دادیم و حال قصد داریم تا با بررسی کردن نکاتی به شما کمک کنیم تا انتخاب‌های بهتری را داشته باشید.

مبل سلطنتی و کلاسیک زیبا و شیک و مبل استیل ارزان و شیک

تفاوت خرید مبل سلطنتی و استیل

بسیاری تصور می‌کنند که مبل استیل و سلطنتی هر دو به یک شکل هستند ولی باید این نکته را بدانید که این دو تفاوت‌هایی را باهم دارند که وجود چنین تفاوت‌هایی سبب می‌شود تا آن‌ها به دو دسته متفاوت تقسیم شوند. ما در بالا انواع مبل استیل و سلطنتی را در اختیارتان قرار دادیم و در اینجا به برخی از تفاوت‌هایی که این دو دارند اشاره می‌کنیم تا بهتر بتوانید تفاوت بین آن‌ها را درک کنید. به طور مثال منبت کاری‌هایی که روی این نوع مبلمان کار شده است با هم تفاوت‌هایی دارند. به طور مثال در مورد مبل‌های کلاسیک سعی شده تا بیشتر منبت کاری‌هایی که صورت گرفته، ساده باشند اما در مبل‌های استیل این کنده کاری‌ها و طرح‌هایی که روی آن اجرا شده است، ظرافت و پیچیدگی بیشتری را نسبت به مبل کلاسیک دارند و در مبلمان استیل معمولاً در وسط مبل یک تاج وجود دارد که چنین منبت کاری‌هایی هم روی این تاج انجام می‌شود. در صورتی که در سمت دیگر مبلمان کلاسیک به این شکل نیستند.

یکی از تفاوت‌های دیگری که مبل استیل با سایر مبل‌ها دارند تعداد اجزای آن است. به طور مثال مبل‌های استیل غالباً به صورت ۷ نفره و ۹ نفره در دسترس قرار می‌گیرند در سمت دیگر شما نیاز است تا در هنگام خرید این مبلمان به فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. صرف این که مبل استیل جدید را مشاهده کردید نمی‌تواند معیار شما برای انتخاب باشد و حتما برای خرید مبلمان استیل باید به این نکته دقت کنید که با توجه به فضا و نوع سبک طراحی که دارید اقدام به خرید آن‌ها کنید.

قیمت مبل استیل در یافت آباد

زمانی که به دنبال قیمت مبل استیل جدید هستید باید این نکته را بدانید که با توجه به توضیحاتی که در بالا گفته شد و این که در ساخت چنین مبل‌هایی از چوب‌های بادوام و ظرافت کاری‌ها و منبت کاری‌های بیشتری استفاده می‌شود، مطمئناً قیمت آن به مراتب بالاتر از انواع دیگر مبلمان است و شما می‌توانید قیمت‌های این محصولات را در بالا مشاهده کنید. اما با توجه به کیفیت ساخت و ظرافت و ریزه کاری‌های بیشتری که در این مبلمان صورت گرفته باعث شده تا قیمت آن‌ها به مراتب بالاتر برود.

پارچه مبل سلطنتی طوسی:

برای انتخاب پارچه می توانید در قسمت پارچه، بخش پارچه مبلمان خانگی، پارچه مد نظر را انتخاب نمایید. علاوه بر آن می توانید پارچه بکار رفته در مبلمان استیل موجود در سایت را برای بکارگیری در مبل استیل انتخاب شده خود برگزینید.

خرید اینترنتی مبل سلطنتی طوسی

مهم‌ترین نکات هنگام خرید مبل استیل چیست؟

حال که تفاوت‌های بین مبلمان سلطنتی و استیل را متوجه شدید بهتر است که نکات بسیار مهمی را مورد بررسی قرار دهیم که به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل دکوراسیون داخلی خود را طراحی کنید و مبلمان خود را بچینید. در چنین شرایطی چون مبل‌های استیل نسبت به سایر مبل‌ها اندازه‌های بزرگی دارند فضایی که در آن قرار می‌گیرند بسیار مهم است. به طور مثال در خانه‌های کوچک استفاده کردن از مبلمان استیل چندان نمی‌تواند به عنوان گزینه خوبی باشد، چرا که با توجه به اندازه این مبلمان قرار گرفتن در فضای کوچک تنها باعث می‌شود که فضا بیشتر شلوغ‌تر به نظر برسد و این کار چندان زیبایی خاصی را به منزل شما نمی‌دهد.

اگر قصد خرید مبل سلطنتی یا هر مبلمان دیگری را دارید بهتر است که ابتدا از طریق راه‌های ارتباطی که ما در اختیارتان قرار دادیم، با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. ما در تیم خود افراد باتجربه‌ای را داریم که سال‌های زیادی است که در این زمینه تجربه دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید.

برخی از خانه‌ها ارتفاع کف تا سقف کمی کوتاه‌تر از بقیه است. حال این می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در زمان انتخاب مبل استیل باید به این نکته دقت کنید که با توجه به این که؛ این گونه مبلمان تاج‌های تقریباً بلندی دارند بهتر است که در خانه‌هایی با سقف کوتاه استفاده نشوند چرا که باز هم نمی‌تواند زیبایی که انتظار دارید را به خانه شما ببخشد.

چگونه بعد از انتخاب مدل مبل استیل و خرید، آن را تزئین کنیم؟

 احتمالا شما هم به دنبال این هستید که در زمان استفاده از مبلمان استیل بتوانید به زیبایی آن‌ها اضافه کنید و از اجزای دیگری در کنار آن استفاده کنید. طرح استیل با توجه به اینکه منبت کاری‌های پیچیده و ظریفی روی آن انجام شده است به قدری می‌توانند زیبایی و جلوه‌های جذابی را به منزل شما بدهد که دیگر نیازی به وسایل تزئینی در کنار خود ندارد و شما می‌توانید در بخش‌های دیگر از این وسایل استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید فضا بسیار شلوغ و پر شود سعی کنید از قرار دادن اجزای دیگر در کنار این مبلمان خودداری کنید.

قیمت مبل استیل امپراطور بسیار زیبا و شیک

چگونه مبل استیل ارزان قیمت و جدید را خریداری کنیم؟

در بسیاری از طرح‌های مختلف مبلمان مشاهده می‌شود که تنها در نمای جلوی این مبل‌ها، از چوب با کیفیت استفاده شده است و مابقی آن با استفاده از مواد مصنوعی ساخته شده است. اما در مورد مبلمان استیل شرایط این‌گونه نیست و زمانی که شما به دنبال خرید مبل استیل هستید باید این نکته را بدانید که در ساخت این مبلمان از چوب‌های با کیفیت استفاده شده و تمامی آن‌ها با استفاده از چوب با کیفیت ایجاد شده است، به همین دلیل کیفیت آن به مراتب بالاتر از بقیه است و منبت کاری‌هایی که روی آن صورت می‌گیرد با توجه به جنس چوبی که دارد به شکل بهتری نمایش داده می‌شود. این یکی از مزیت‌هایی است که مبلمان استیل دارند. در بسیاری از مواقع افراد تصور می‌کنند چون در برخی از مبلمان طرح‌های زیبایی کار شده‌ پس کیفیت لازم را نیز دارند. گاهی اوقات این طرح‌ها با قیمت‌های کمتری نیز به فروش می‌رسند و شما باید به این نکته دقت کنید که نوع چوبی که در این مبلمان به کار رفته بسیار مهم است. مبلمان استیل از چوب‌های با کیفیتی استفاده می‌کند که علاوه بر زیبایی جنس بسیار خوبی نیز دارند.

موارد موثر بر قیمت مبل استیل کلاسیک چیست!

یکی از اجزای اصلی مبلمان، کلاف مبل است. زمانی که به دنبال قیمت مبل استیل کلاسیک هستید، مطمئناً با قیمت‌هایی مواجه می‌شوید که ممکن است قیمت مبل سلطنتی یا هر نوع مبل دیگری برایتان جالب باشد و فکر کنید که چرا قیمت‌های ارزان‌تری دارند؟ نکات زیادی در ساخت و قیمت یک مبل با کیفیت تاثیرگذار هستند که در بالا سعی کردیم تا به برخی از این موارد اشاره کنیم که روی قیمت تاثیر می‌گذارند، اما برخی مواقع شما از مبلمانی استفاده می‌کنید که توسط برخی از تولیدکنندگان سودجو تولید شده و روانه بازار شده است. آن‌ها برای کلاف مبل از ‌چوب‌هایی مانند چوب سفید و روس استفاده می‌کنند که کیفیت به مراتب کمتری را دارد و به خوبی نمی‌تواند تمامی قسمت‌های مختلف مبل را به هم متصل کند و در طولانی مدت می‌تواند دچار مشکل شود. ولی زمانی که از چوب توسکا، گردو و راش استفاده می‌شود می‌توان این اطمینان را داشت که برای مدت زمان طولانی می‌توان از آن استفاده کرد و در هنگام استفاده از آن هیچ‌گونه مشکلی را تجربه نخواهید کرد.

خرید اینترنتی مبل سلطنتی با قیمت در یافت آباد

رنگ و ورق کاری و تاثیر آن بر قیمت مبل سلطنتی

موارد بسیاری در قیمت مبل استیل دخیل می باشند که چوب بکار رفته و نوع منبت کاری روی چوب آن و نوع مواد بکار رفته در داخل مبل و پارچه مبل که بخش مهم مبل در زمان خرید مبل استیل می باشد در قیمت گذاری محاسبه می گردد. مبل استیل دارای طراحی و رنگ بندی متنوعی می باشد و از این جهت جای بسیار زیادی برای تغییر دارد. قیمت مبل سلطنتی به نسبت میزان چوب بکار رفته، طرح منبت بکار رفته در آن، کیفیت پارچه بکار رفته و نوع رنگ آن تعیین می نماید و دارای قیمت بالاتری نسبت به مبل راحتی می باشد. در زمان خرید مبل استیل بهتر است که نکات بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از این نکات نوع رنگ و ورق کاری مبلمان استیل است. معمولاً بسیاری از افراد زمانی که به دنبال مبل استیل جدید هستند به دنبال تنوع رنگ‌های بالاتری هستند که در حال حاضر این تنوع در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید.

 جمع بندی

در اینجا همه چیز در مورد خرید مبل سلطنتی و همچنین مبل استیل ارزان قیمت و انواع مدل مبل استیل را مورد بررسی قرار دادیم و اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد قیمت مبل استیل کلاسیک و بسیاری از موارد دیگر را در اختیارتان قرار دادیم که تمام این‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن امکان خرید را داشته باشید. نکاتی که در بالا گفته شد همگی به شما کمک می‌کنند تا در خرید مبل استیل بتوانید تصمیم‌گیری‌های بهتری را داشته باشید و محصولات بهتری را تهیه کنید. در ادامه نیز توصیه می‌شود در صورتی که هنوز در انجام خرید خود مردد هستید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا آن‌ها به شما کمک کنند که بتوانید محصولات بهتر و مناسبی را خریداری کنید. کافی است تا از راه‌های ارتباطی که در اختیارتان قرار گرفته استفاده کنید تا با این کارشناسان در ارتباط باشید.


سوالات متداول:

1- چرا قیمت مبل استیل در یافت آباد از سایت شما خیلی بالاتر است؟

نبود هزینه هایی همچون اجاره بهای فروشگاه باعث کاهش چشم گیر قیمت مبل سلطنتی در سایت دیجی چوب شده.

 

2- آیا امکان ست کردن پارچه میز ناهار خوری به رنگ مبل سلطنتی طوسی وجود دارد؟

رنگ چوب و رنگ پارچه مبلمان سلطنتی به سلیقه شما انتخاب خواهد شد.

 

3- نحوه ی انتخاب رنگ و پارچه مبل استیل به چه صورت می باشد؟

بعد از انتخاب مدل مبل سلطنتی تمامی پارچه ها برای شما ارسال خواهد شد. همچنین از بین مدل های ساخته شده می توانید پارچه انتخاب نمایید.

 

4- من دنبال مبل استیل ارزان قیمت هستم که با رزین درست شده باشد شما دارید؟

تمامی مبلمان استیل دیجی چوب از چوب طبیعی ساخته شده اند.

 

5- امکان تغییر رنگ مبل سلطنتی طلایی داخل سایت به رنگ سفید هست؟

با توجه به سلیقه و انتخاب شما مبل سلطنتی طلایی یا هر رنگ دیگه ای رنگ آمیزی خواهد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
6 / 10
از 57 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده