مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

مبل راحتی

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس :
تعداد نمایش :
فقط نمایش کالاهای موجود :
1234مجموع 140 محصول
مبل راحتی دوبلین قیمت : 21,595,000 (تومان)
مبل راحتی چستر آمریکایی قیمت : 27,500,000 (تومان)
مبل چستر تخت خوابشو دیار قیمت : 33,100,000 (تومان)
مبل راحتی پیکه تخت خوابشو قیمت : 37,590,000 (تومان)
مبل راحتی تخت خوابشو فنسی قیمت : 36,200,000 (تومان)
مبل راحتی میلان پایه فلز قیمت : 25,950,000 (تومان)
مبل راحتی کایا تخت خوابشو قیمت : 32,990,000 (تومان)
مبل راحتی آبشاری قیمت : 32,900,000 (تومان)
مبل راحتی رابین قیمت : 34,300,000 (تومان)
مبل راحتی ال وارتا قیمت : 13,890,000 (تومان)
مبل راحتی مکس قیمت : 32,650,000 (تومان)
مبل راحتی چستر وینیپنگ قیمت : 30,950,000 (تومان)
مبل راحتی ال برسام قیمت : 26,850,000 (تومان)
مبل راحتی چستر آتا قیمت : 32,990,000 (تومان)
مبل راحتی آماندا قیمت : 24,890,000 (تومان)
مبل راحتی مارتینز قیمت : 24,442,000 (تومان)
مبل راحتی صدف قیمت : 25,600,000 (تومان)
مبل راحتی چستر سانچز قیمت : 21,290,000 (تومان)
مبل راحتی چستر مینیاتور قیمت : 21,350,000 (تومان)
مبل راحتی ال هاوایی قیمت : 14,850,000 (تومان)
مبل راحتی چستر لارا قیمت : 29,200,000 (تومان)
مبل راحتی سودا قیمت : 27,850,000 (تومان)
مبل راحتی چستر فیلیپس قیمت : 41,360,220 (تومان)
مبل راحتی ال مرسانا قیمت : 25,800,000 (تومان)
مبل راحتی ناتل قیمت : 34,700,000 (تومان)
مبل راحتی آرمک قیمت : 32,400,000 (تومان)
مبل راحتی تخت خوابشو آکوا قیمت : 43,590,000 (تومان)
مبل راحتی چستر ناتالی قیمت : 40,510,800 (تومان)
مبل راحتی ال چستر الینو قیمت : 24,600,000 (تومان)
1234مجموع 140 محصول

مبل راحتی محصولی پرکاربرد برای نشیمن و اتاق خواب است که این روزها بیشتر از مبل‌های کلاسیک و استیل طرفدار دارد. همانطور که اسم این مبل مشخص است، محصولی راحت برای نشستن در خانه است. زانو درد یکی از مشکلات رایج ایرانی‌هاست که از میانسالی شروع می‌شود. خرید مبل راحتی برای خانه می‌تواند این مشکل را به حداقل برساند.

مبل راحتی جدید

طراحی و تولید محصول جدید از مبلمان با عکاسی از مبل راحتی جدید که تولید آن انجام شده و مراحل تایید کیفیت را کسب نماید به سایت افزوده می شود و امکان خرید مبل راحتی جدید برای شما فراهم خواهد شد. کاناپه جدید نه تنها برای نشیمن، بلکه حتی برای سالن پذیرایی و مهمان‌ها نیز مناسب است.


 

فیلم کارخانه مبل راحتی دیجی چوب

 


قیمت مبل راحتی

برای تولید مبل راحتی ابتدا مستلزم داشتن یک نما از مبلمان و طراحی از نمای مختلف آن می باشد. بدست آوردن مختصات اسکلت بندی میز و تولید کلاف آن مرحله دوم برای ساخت و تولید مبل راحتی جدید می باشد. مرحله بعدی بعد از تولید اسکلت بندی مبل و زیر کار سازی آن نیاز به خیاطی و دوخت پارچه آن می باشد که خیلی باید دقیق و حرفه ای انجام شود. و در آخر کلاف کاری و سرهم کردن تمام قطعات مبل راحتی می باشد و آماده سازی آن برای خرید اینترنتی مبل راحتی در وب سایت دیجی چوب.

خرید و قیمت مبل راحتی کلاسیک سفید طوسی

خرید مبل راحتی

وجود تنوع در مبل راحتی و وجود کیفیت های مختلف باعث می شود تا در انتخاب مبل راحتی احتیاج به صرف وقت بیشتری به این موضوع باشد. در انتخاب مبلمان خانگی و مخصوصا مبل راحتی، زمانی کار برای شما آسوده خواهد بود که با اطلاعات کامل نسبت به انتخاب و گزینش مبل خود اقدام نمایید.

در فروشگاه اینترنتی دیجی چوب واقع در یافت آباد تلاش بسیار شده است تا زمانی که برای خرید مبل راحتی مراجعه می نمایید در رابطه با خرید آنلاین مبلمان راحتی از تمامی زوایا آگاه و بعد نسبت به خرید مبل و انتخاب آن اقدام نمایید. مبل راحتی همانند مبل استیل دارای طرح و مدل های مختلف همچنین می تواند از متن همان مبل نسبت به انتخاب کاناپه مبل راحتی نیز اقدام کنید.


 

در این فیلم می توانید مراحل ساخت یک مبل راحتی را در کمتر از دو دقیقه ببینید و لذت ببرید. در ساخت و تولید مبل راحتی مهارت و تجربه حرف اول را می زند که در این فیلم بخشی از مهارت های ساخت مبل راحتی را مشاهده خواهید نمود.

مدل مبل راحتی

تنوع زیاد و انواع مبل راحتی می توان به مبلمان تخت خواب شو، مبل راحتی ال، مبل راحتی کلاسیک و مبل چستر اشاره کرد. ویژگی و مشخصات هر یک از این محصولات عبارت است از:

مبل راحتی ال

یکی از بهترین انواع مبل‌های راحتی برای خانه و حتی محیط‌های اداری، مبل L است. در واقع از جمله مبلمانی که به فضای خاص ال مانند مناسب می باشد مبل راحتی ال می باشد که خرید مبل راحتی ال در وب سایت دیجی چوب به راحتی برای شما فراهم شده است و از میان مبلمان راحتی می توانید مدل مد نظرتان را انتخاب نمایید.

این مبل برای فضاهای کوچک و نقلی مناسب است. زیرا فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و در عین حال تعداد افراد به اندازه مشخص شده، می‌توانند روی آن بنشینند. این نوع مبل راحتی برای پذیرایی از مهمان نیز مناسب است.

مبل‌های راحتی می‌توانند به چند شکل تولید شوند:

  • مبل ال راحتی
  • مبل ال تختخواب شو
  • مبل راحتی کلاسیک

 قیمت مبل ال چقدر است؟

قیمت مبل راحتی ال برحسب متریالی که برای تولید آن استفاده می‌شود، متفاوت است. فوم سرد، پارچه، چوب و پروفیل مبلی از جمله مواد اولیه برای تولید یک مبل راحتی است. حالا این مواد می‌توانند از نظر کیفیت در رده‌های مختلفی باشند که قاعدتا بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر می‌گذارد.

 مبل ال رنگ طوسی مناسب تی وی TV روم

مبل راحتی تخت خواب شو

یکی از محبوب ترین مبلمان راحتی، خرید مبل راحتی تخت خوابشو هست که دارای انواع مختلف هستند. هنگام خرید مبل تخت خواب شو مد نظر داشته باشید که مکانیزم تخت خواب شو در مبل می تواند در کف مبل، پشتی مبل یا دسته های مبل کار گذاشته شده باشد و این نیاز شما هست که مشخص می کند کدام یک برای شما مناسب تر هست.

قیمت مبل تخت خواب شو

قیمت این محصول هم به نحوه ساخت، تعداد نفرات مبل و متریال برای تولید آن بستگی دارد. شرکت‌های زیادی در زمینه تولید مبل‌های ال تختخواب شو فعالیت دارند که قیمت هر یک با هم متفاوت است. همچنین ممکن است در یک کارگاه تولید مبل، مبل تخت خواب شو با چندین سطح قیمت عرضه شود.

 مبل راحتی تخت خواب شو رونارک طوسی کرم

مبل چستر جدید

اصطلاح چستر مفهوم لمسه دوزی های لوزی شکل را در مبل راحتی چستر تداعی می کند اما این نام در واقع نام ابداع کننده این مدل بوده و مبل چستر طوسی در واقع از نام این تولید کننده بر گرفته شده است. خرید مبل راحتی چستر بصورت آنلاین فراهم می باشد که می توان از سایت این کار را به راحتی انجام داد.

مبل چستر محصول جدیدی است که تمام نقاط مبل پوشیده از پارچه است و در آن خبری از دسته های چوبی و پایه های بلند نیست.

مبل چستر و لمسه دوزی شده با دست در یافت آباد تهران

خرید مبل چستر

با توجه به تنوع بینظیر و بسیار زیاد محصولات در حوزه مبلمان خرید مبل جستر جدید برای نو عروسان به یکی از ملزومات جدا ناپذیری تبدیل شده و دکوراسیون زیبای خود را با مبلمان چستر دیزاین می کنند. توجه به نکات ریز در خرید مبل چستر راحتی شما را برای داشتن یک مبل مدل چستر خوب با کیفیت با ماندگاری بالا کمک خواهد نمود.

قیمت مبل چستر چقدر است؟

مبل چستر جدید در سال‌های اخیر به عنوان یکی از محصولات زینت بخش خانه‌های ایرانی راهی بازار شده است. این محصول در سبک‌های مختلف تولید می‌شود و از هر کدام از نظر کیفیت، ماندگاری، ظاهر و تعداد نفرات با هم متفاوت هستند. به طور کلی قیمت مبل چستر نسبت به محصولاتی از جمله مبل ال بیشتر است. اما باز هم باید کیفیت پارچه، مقاومت چوب و نوع فوم استفاده شده در آن را هم درنظر داشته باشید.

مبل راحتی کلاسیک و پایه فلزی

مبل راحتی مدرن

حالا که ایرانی‌ها هم به خرید مبل و استفاده از آن در منزل علاقه زیادی نشان داده‌اند، خوب است به ظاهر محصول هم توجه کنید. به هر حال مبل راحتی یکی از اثاثیه‌های مهم برای هر خانه‌ای است که تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون داخلی خانه دارد. به همین دلیل است که همه به دنبال یک کاناپه مدرن برای خانه خود هستند و می‌خواهند جلوه آن را در اتاق نشیمن و پذیرایی بیشتر کنند.

خرید مبل راحتی مدرن یکی از اولویت‌های اصلی برای طراحی داخلی و ایجاد نظم و هارمونی بین وسایل و اثاثیه منزل است. وقتی رنگ و ظاهر مبل جدید و مدرن را مشخص کنید، سپس می‌توانید فرش و پرده‌ ها را نیز متناسب با رنگ کاناپه تهیه کنید.


مراحل ساخت مبل راحتی


 مبل راحتی شیک و جدید

وجود تنوع بسیار بالا در طرح و پارچه در شرایط فعلی بازار و عدم محدودیت در انتخاب پارچه برای خرید مبل این امکان را برای شما ایجاد می کند تا طرح و رنگ مبل خود را با سلیقه خود سفارش دهید. پارچه های مخملی و طرح های جدید چرم و پارچه ای برای استفاده در مبلمان راحتی جدید و شیک دست شما را باز می گذارد تا از بین رنگین کمان رنگ ها مبل خود را به رنگ دلخواه خود سفارش دهید.

سرویس مبل راحتی

مبل‌های راحتی مناسب‌ترین نوع مبل برای خانه‌های کوچک، متوسط و بزرگ است که هم برای ساکنین خانه و هم برای پذیرایی مهمان مناسب است. مبل‌های کلاسیک و استیل برای سالن پذیرایی مناسب‌تر است و استفاده همیشگی از آن‌ها خسته‌کننده می‌شود. در حالی که وجود یک سرویس مبل راحتی برای خانه جزء ضروریات است.

مبل راحتی اقساطی

آیا قصد خرید مبلمان راحتی ارزان را دارید یا می‌خواهید یک محصول باکیفیت و باماندگاری بالا را خریداری کنید؟ قطعا هر چقدر کیفیت کاناپه بیشتر شود، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. اما اگر قصد تهیه یک مبل خوب و گران را داشته باشید، مجبور به پرداخت پول بیشتری هستید. یک راه بهتر برای این کار، تهیه مبل راحتی اقساطی است تا مجبور نباشید هزینه را یکباره پرداخت کنید. از سوی دیگر بهترین محصول بازار را برای خانه خود تهیه کنید.

قیمت مبل راحتی یافت آباد

بازار مبل یافت آباد یکی از بهترین بازارهای عرضه انواع مبل و میز و صندلی در تهران است. مشتریان این بازار تنها تهرانی‌ها نیستند و از سراسر کشور برای تهیه بهترین مبل‌های کلاسیک، چستر، راحتی و کاناپه به این بازار مراجعه می‌کنند. اما وجود کرایه های بالا منتج به بهای تمام شده بالای محصولات هم خواهد شد، از این رو خرید آنلاین می تواند شما از پرداخت این هزینه های بالا در اما نگه دارند.

مبلمان راحتی یافت آباد

اگر می‌خواهید از بین تعداد زیادی محصول، یک مبل شیک، جدید و متناسب با سلیقه خود را تهیه کنید، بهتر است به سراغ بازارهای اصلی بروید. یافت اباد همان جایی است که می‌توانید انواع و اقسام سرویس مبل مدرن را مشاهده کرده و از بین آن‌ها بهترین را انتخاب کنید. مبلمان راحتی یافت آباد توسط تولیدکننده‌های متعددی در معرض دید علاقمندان و مشتریان قرار می‌گیرد. از این رو تمام محصولات که در یافت آباد قرار دارد را بصورت آنلاین هم از دیجی چوب می توانید تهیه کنید.

قیمت مبل راحتی ارزان در یافت آباد

مبل‌های راحتی قیمت‌های متفاوتی دارند. شما وقتی به یک فروشگاه مراجعه کنید که تنها تعداد معدودی مبل را در معرض دید قرار داده باشد، دست‌تان برای خرید باز نیست. از سوی دیگر مجبورید هر قیمتی را که فروشنده اعلام می‌کند، پرداخت کنید. با این شرایط مبل راحتی ارزان در بازار یافت آباد نمی توان خریداری نمود.

قیمت مبل چستر در یافت آباد

اگرچه مبل‌های چستر نسبت به مبل‌های مدرن دیگر کمی گرانتر است، اما باز هم بین طیف وسیعی از این مدل مبل، قیمت متفاوتی وجود دارد. به طوری که می‌توانید در یافت آباد مبل چستر ارزان، با قیمت متوسط و گران را تهیه کنید. اگر می‌خواهید از مبل فقط برای دکوراسیون خانه استفاده کنید و استفاده زیادی برایتان ندارد، مبل ارزان یافت آباد را به شما پیشنهاد می‌دهیم. اما حتما قبل از خرید تمام جزئیات و ضمانت کالای تحویلی را بررسی نمایید.


سوالات متداول:

1- چرا قیمت مبل راحتی در یافت آباد خیلی بالا تر از سایت دیجی چوب هست؟

هزینه فروشگاه و اجاره بها به محصولات دیجی چوب اضافه نمی شود.

 

2- کیفیت و قیمت مبل راحتی چگونه هست و ضمانت دارند؟

تمامی مدل های مبل راحتی در فروشگاه دیجی چوب شرکتی بوده و دارای ضمانت هستند

 

3- امکان انتخاب پارچه و رنگ مبل راحتی و مبل ال از مدل های دیگر وجود دارد؟

بله جنس پارچه و رنگ آن به انتخاب مشتری هست.

 

4- نحوه ی ثبت سفارش مبل چستر چگونه است؟

از طریق سایت یا واتساپ با پرداخت ۳۰ درصد به عنوان بیعانه میتونید ثبت سفارش کنید

 

5- نحوه ارسال مبل راحتی به سراسر ایران چطور هست؟

مبل راحتی توسط باربری مبلمانی به درب منزل ارسال می شود.

 

6- امکان انتخاب کاناپه ۳ نفره مبل راحتی تخت خواب شو وجود دارد؟

بله برخی از مبلمان راحتی امکان خرید کاناپه بصورت تک را دارند.

 

7- آیا امکان خرید نیم ست مبل راحتی وجود دارد؟

تمامی مدل ها قابلیت خرید بصورت نیم ست را دارند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
7 / 10
از 73 کاربر

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده