02141256562
سبد خرید 0

ویدیو مبل راحتی الینا

ویدیو مبل راحتی الینا

از جمله محصولات پرطرفدار مجموعه دیجی چوب مبل راحتی الینا است که به زیبایی و کیفیت بالا شناخته می‌شود. همچنین این مبل به‌‌علت داشتن نشیمنگاه راحت و مرتفع جلب توجه بیشتری خواهد کرد. این مجموعه با طراحی خاص در ساختار خود به یک قطعه منحصر‌به‌فرد تبدیل شده است.

مبل راحتی الینا با بهترین پارچه و چوب که کیفیت بالایی دارد، تولید می‌شود. این طراحی این قابلیت را دارد تا برای شما راحتی و آرامش لازم را در هنگام استراحت و نشستن فراهم کند. این مبل راحتی با طراحی ساده و زیبا، به آسانی در هر نوع فضای داخلی جذابیت خاصی ایجاد می‌کند. قالب منحنی آرامش بخش و رنگبندی زیبا با ظاهری کلاسیک به زیبایی خانه شما می‌افزاید.

قیمت مبل راحتی الینا

قیمت این مجموعه منحصر‌به‌فرد در اثر عوامل مختلف دستخوش تغییر خواهد شد، به‌عنوان مثال بر‌اساس جنس و رنگ پارچه انتخاب شده قیمت نیز در محاسبه متغیر خواهد بود. این محصول با جنس پارچه‌های متعدد مانند مازراتی یا ملما و غیره دوخته می‌شود که با توجه به تفاوت و کیفیت پارچه محاسبات نیز با تغییر همراه هستند.

همچنین از جمله خدماتی که این سرویس را بسیار کاربردی و قابل استفاده برای همگان در محیط‌های مختلف کرده است، قابل تغییر بودن تعداد است که سبب تطابق آن با فضاهای اختیاری با مساحت‌های مختلف خواهد شد. در نتیجه هزینه پرداختی تحت تاثیر تعداد مبل تغییر می‌کند.

از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت این مبلمان نوع چوب استفاده شده در بدنه و ظاهر مبل است. در تولید این مبل از چوب‌های با کیفیتی مانند چوب روس و راش استفاده شده است. چوب روس و راش سبب استحکام این محصول و افزایش عمر آن خواهد شد، به‌طوری‌که با توجه به هزینه پرداختی تا حد زیادی برایتان کارایی دارد.

ابعاد مبل راحتی الینا

این مبلمان به شکل کلاسیک و راحتی با نشیمنگاه مرتفع تولید می‌شود که در طراحی پیش فرض به صورت 8 نفره است. مبل الینا دارای 2 مبل تک نفره و 2 مبل سه نفره است. بااین‌حال با توجه به مساحتی که شما در نظر دارید، می‌توانید تعداد را به‌صورت متغیر سفارش دهید.

اگر برای تغییر دکوراسیون داخلی به فکر یک مجموعه کلاسیک و راحت هستید، مبل الینا به‌عنوان منطبق‌ترین طراحی با انواع ابعاد مطرح می‌شود.

ویژگی ظاهری مبل راحتی الینا

از مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری این مجموعه استفاده از پارچه‌های متفاوت است. این مبلمان 8 نفره با 2 کاناپه بزرگ و 2 مبل تک‌ نفره ساخته شده که از چوب روس در بدنه به منظور استحکام بیشتر این کالا و از چوب راش در قسمت تزئینات ظاهری بهره گرفته شده است.

برای تولید پایه‌ها نیز از چوب راش استفاده کرده‌ایم که در کنار مقاومت بالا، ظاهری جذاب را به این مبل راحتی می‌دهد و بر‌اساس سلیقه شما رنگ پایه‌ها قابل تغییر است. همچنین جنس بدنه این مبلمان به‌علت مقاومت بیشتر و همچنین صرفه اقتصادی بیشتر از چوب روس ساخته شده است. با این سرویس کلاسیک راحتی را در کنار زیبایی بی‌نظیر تجربه خواهید کرد.

در نشیمنگاه این مبلمان از از اسفنج 30 کیلویی بسیار متراکم استفاد شده است. این جنس از اسفنج نه‌تنها باعث نرمی و راحتی مبل است، بلکه در گذر زمان تغییر شکل ندارد و از کیفیت آن کاسته نمی‌شود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()