02141256562
سبد خرید 0

ویدیو مبل سلطنتی لیام

ویدیو مبل سلطنتی لیام

بررسی مبلمان سلطنتی لیام

همانطور که گفتیم طراحی اصیل با ترکیب رنگ زیبا در تک تک اجزا این محصول قابل مشاهده است. یک عدد مبل میزبان، دو عدد میز عسلی، یک کاناپه سه‌نفره، یک مبل تک نفره و میز جلو مبلی را در عکس‌های معرفی محصول مشاهده خواهید کرد که همگی با منبت‌کاری‌هایی خاص تزیین شده‌‌اند.

پشتی مبل استیل لیام به شکل لمسه‌دوزی ساخته شده و ترکیب رنگ پارچه ساده و شیکی دارد. به‌علاوه پارچه نشیمن مبل را از پارچه‌های نقش برجسته انتخاب شده که به رنگ سفید صدفی است. پارچه پشتی مبل جنسی لطیف مانند مخمل دارد. علاوه‌براین برای هارمونی بیشتر، رنگ این پارچه کمی تیره از پارچه نشیمن انتخاب شده است.

مشخصات مبلمان سلطنتی طرح لیام

مبلمان لیام هفت نفره است که می‌توانید آن را به‌صورت نه نفره با دو عدد مبل تک نفره میزبان نیز سفارش دهید. همچنین این مبلمان دارای یک میز جلو مبلی و دو عدد عسلی است که در این زمینه هم مشتری می‌تواند یه سلیقه شخصی خود انتخاب کند.

  مشاهده محصول: مشاهده مبل سلطنتی لیام رنگ فندقی با قیمت

جنس پارچه ساتن درجه یک است. به‌علاوه ترکیب رنگ‌های بی‌نظیری برای پارچه این محصول در نظر گرفته شده که می‌تواند جلوه خاصی به فضای شما دهد. نشیمن این محصول نیز از فوم سرد باکیفیت ساخته شده است تا این اطمینان را به بدهد که می‌تواند با خیالی راحت تا مدت‌ها از این محصول استفاده کنید. به‌علاوه جنس کلاف داخلی و جنس نما مبل همگی از چوب راش است.

منبت‌کاری‌های مبل سلطنتی لیام

منبت‌کاری‌های زیبا و ظریف تاج مبل که به رنگ فندقی است، زیبایی را در جزییات به نمایش می‌گذارد. طرح‌هایی زیبا که از تاج مبل تا کناره‌های پشتی و روی دسته‌های مبل کشیده شده است. میز‌های عسلی نیز هماهنگی جذابی با اجزای دیگر مبلمان سلطنتی لیام دارد و قیمت مبل سلطنتی را تشکیل خواهد داد. شما به‌راحتی می‌توانید منبت‌کاری‌ها را در پایه‌های میز عسلی مشاهده کنید که بسیار شبیه به پایه‌های بقیه اجزای مبلمان است.

ظریف‌کاری‌های شکیل و زیبا در قسمت میانی پشتی کاناپه به اوج خود می‌رسند و ما شاهد نقش‌های منحصربه‌فرد روی پشتی کاناپه خواهیم بود که پشتی مبل را به دو قسمت تقسیم می‌کند. منبت‌کاری‌های زیبا روی چوب با رنگ فندقی در سراسر پشتی کاناپه کشیده شده است و قسمتی که تاج مبل به دسته‌ها می‌رسد، انحنایی جذاب را شاهد هستیم. پایه‌های کوتاه و مستحکم این مبل از طراحی اصیل مبلمان سلطنتی نشات می‌گیرد. همچنین پشتی کاناپه به دو قسمت تقسیم شده است که هر قسمت را با لمسه‌دوزی همراه با دکمه تزیین کردند.

بررسی پارچه زیبا و دلنواز مبل سلطنتی لیام

طرح پارچه کاناپه و رنگ آن نیز کاملا با یکدیگر هماهنگی دارد و دو کوسن نیز با همین پارچه‌ها در کناره‌های نشیمن قرار گرفته است. نکته‌ای که مبلمان را تکمیل می‌کند، میز جلو مبلی است. رنگ فندقی و منبت‌‌کاری‌های ظریف میز جلو مبلی لیام را با سایر اجزا هماهنگ می‌کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()