02141256562
سبد خرید 0

ویدیو مبل سلطنتی ویلیام

ویدیو مبل سلطنتی ویلیام

معرفی محصول

مبلمان طرح ویلیام، مبلمانی با طراحی سلطنتی جذاب است که نمایی فوق‌العاده دارد. اولین چیزی که از این مبلمان به‌چشم می‌خورد، طراحی اصیل و چشم‌نواز این مبلمان است که توجه به جزئیات در آن حرف اول را می‌زند.

مشخصات مبلمان سلطنتی ویلیام

در واقع مهم‌ترین مشخصه هر مبلمانی تعداد نفرات آن است. مبلمان سلطنتی ویلیام نیز نه نفره به‌حساب می‌آید. به‌علاوه این ست مبلمان از یک کاناپه سه نفره و چهار عدد مبل تک نفره با دسته‌های چوبی و همچنین دو عدد مبل تک نفره میزبان تشکیل شده است. توجه داشته باشید که صندلی‌های میزبان به‌عنوان صندلی‌های ست ناهارخوری همین مدل نیز استفاده می‌شوند.

  مشاهده محصول: مشاهده مبل سلطنتی ویلیام رنگ بژ صدفی نقره ای با قیمت

متریال ساخت مبلمان طرح ویلیام

متریال ساخت مبلمان را به‌عنوان پارامتر تعیین‌کننده استحکام آن می‌شناسند که مبلمان طرح ویلیام از چوب راش باکیفیت ساخته شده است. همچنین در قسمت نشیمن مبلمان فوم سرد به‌کار رفته تا از دوام و استقامت بالایی برخوردار باشد.

مبلمان ویلیام را به سلیقه خود دیزاین کنید

اکثر المان‌های مبلمان طرح ویلیام مانند انتخاب رنگ پارچه، انتخاب رنگ چوب و تعداد کوسن‌ها به سلیقه خریدار است تا بتوانید طراحی مبلمان را تا حدودی شخصی‌سازی کنید. لازم به ذکر است که این مبلمان داخل سایت به‌صورت هفت نفره درج شده که می‌توانید تعداد نفرات را با اضافه کردن مبل‌های تک نفره افزایش دهید. همچنین می‌توانید به مبلمان خود میز جلو مبلی و دو عدد میز عسلی را نیز اضافه کنید تا در کنار زیبایی، کارایی بالایی نیز برای شما داشته باشد.

طراحی جزئیات در مبل طرح سلطنتی ویلیام

بیایید نگاهی ریزبینانه‌تر به طراحی جزئیات مبلمان طرح سلطنتی ویلیام بیندازیم. در طراحی مبلمان از رنگ بژ، رنگ صدفی با سرگل‌های ورق طلا و رنگ سفید با طرح سنگ مرمر در دسته‌ها و پایه‌ها استفاده شده است. ترکیب رنگ سفید مرمری با سرگل‌های ورق طلا در قسمت دسته‌ها و پایه‌ها به‌عنوان جزئیاتی خیره‌کننده در این مبل خود را نمایش می‌گذارد.

همچین قسمت کاناپه با الهام گرفتن از طرح چستر به صورت لمسه‌دوزی طراحی شده که شما می‌توانید به سلیقه خود آن را به‌صورت ساده نیز سفارش دهید. مدنظر داشته باشید که پرطرفدارترین سفارش، طرح‌های لمسه‌دوزی شده بدون دکمه است.

نکته بعدی که در نمای مبلمان به چشم می‌خورد، ظرافت بی‌نظیری است که منبت‌کاری‌های دسته‌ها و پایه‌های آن دارند. به‌علاوه در کنار دسته‌های کاناپه منبت‌کاری را خواهید دید که به‌صورت جداگانه اضافه شده است تا نمای کناری مبلمان سلطنتی ویلیام را منحصربه‌فرد کند.

طراحی جذاب پایه‌های مبلمان ویلیام نیز جزو نکات برجسته این محصول به‌حساب می‌آید. طراحی که دور قسمت سفید صدفی با طراحی سنگ مرمر را گل‌های ظریف طلایی محصور کردند. توجه داشته باشید که پایه‌های پشتی بسیاری از کاناپه به‌صورت ساده طراحی می‌شوند که در مبلمان سلطنتی ویلیام این‌گونه نیست. صندلی‌های تک نفره ویلیام نیز به صورت لمسه‌دوزی تحویل داده می‌شوند، ولی شما می‌توانید آن‌ها را به‌صورت ساده‌ نیز سفارش دهید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()