02141256562
سبد خرید 0

ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس

ویدیو سرویس خواب اسپرت آپیروس - توضیح و معرفی

سرویس خواب آپیروس جزو انواع سرویس خواب چوبی جدید به شمار می رود که کیفیت عالی و ساخت استانداردی دارد. این محصول شامل یک تخت خواب دو نفره با قابلیت های ویژه، میز آرایش به همراه آینه، صندلی آرایش و یک پاتختی است. البته خریداران این محصول در صورت نیاز می توانند به هنگام ثبت سفارش خرید، تعداد پاتختی ها را به دو عدد افزایش دهند.

در ساخت بدنه این سرویس خواب دو نفره از نئوپان با روکش ملامینه ضد خش استفاده شده است. در صورت تمایل می توانید بدنه کار را با جنس ام دی اف با روکش ملامینه نیز سفارش دهید. بر روی درب کشوهای این کار نیز از چرم با کیفیت استفاده شده است. از دسته های مقاوم فلزی نیز بر روی این کشوها استفاده شده است. تمامی این ویژگی ها به افزایش کیفیت کار و طول عمر آن می انجامد.

  مشاهده محصول: مشاهده قیمت و خرید سرویس خواب اسپرت - تمام مدل ها

ابعاد تخت خواب موجود در سرویس خواب آپیروس به صورت پیش فرض در اندازه 200 * 160 سانتی متر در نظر گرفته می شود. اما خریداران می توانند ابعاد این تخت خواب را متناسب با نیازهای خود، تغییر داده و در فرم خرید، ثبت کنند. لازم به ذکر است که امکان تغییر رنگ بدنه و رنگ چرم به کار رفته در این محصول نیز وجود دارد.

به منظور افزایش کارایی این سرویس خواب چوبی، در بخش تاج تخت خواب، دو درب با روکش چرم تعبیه شده است. با باز کردن این درب ها متوجه کمدی با طبقه بندی خواهید شد که محل مناسبی جهت نگهداری از وسایل شخصی و... می باشد. در کناره های تاج نیز دو بخش خالی مجهز به هالوژن قرار دارد که با وصل کردن به برق، روشنایی ملایمی هنگام استراحت ایجاد می کنند.

بخش زیر تخت خواب آپیروس دارای کشوهای متعددی جهت افزایش فضا در اتاق خواب می باشد. به این صورت که دو باکس ریلی و درب صندوقچه ای در یک سوی تخت خواب و 4 کشوی بزرگ در سوی دیگر این محصول قرار دارد. توجه داشته باشید که به هنگام نصب این کار می توانید بر اساس خواست خود، محل قرارگیری این کشوها را تغییر دهید.

در کنار تخت خواب، پاتختی سرویس خواب آپیروس قرار دارد. این پاتختی دارای یک کشوی مخفی است که از جنس بدنه کار بوده و فاقد دستگیره است.  در زیر این کشو، کشویی با روکش چرم و دارای دستگیره، تعبیه شده است.

یکی از ایده های خاصی که در طراحی این سرویس خواب جدید به کار رفته است، طراحی آینه و میز آرایش این کار است. به این صورت که آینه این کار به صورت شیبدار و ریلی طراحی شده است. از این رو کاربران به هنگام نشستن بر روی صندلی، می توانند دید کافی داشته باشند. در ضمن به دلیل نصب ریلی این آینه، می توانید از بخش پشت آینه نیز برای نگهداری از لوازم آرایشی و جواهرات خود استفاده کنید. در کنار آینه، بخش های طبقه بندی شده نیز وجود دارد که زیبایی و کارایی این محصول را افزایش می دهند.

میز آرایش سرویس خواب آپیروس دارای دو کشو در بخش بالایی است که به صورت مخفی طراحی شده و از جنس بدنه کار هستند. در بخش پایین این کشوها نیز سه کشوی مجهز به دستگیره وجود دارد. فضای داخلی این کشوها به صورت شبکه بندی بوده و مدیریت فضای داخلی این بخش ها را آسانتر می کند. صندلی آرایش این محصول نیز دارای طراحی خاصی است. به این صورت که می توانید با باز کردن سطح صندلی، از داخل آن برای نگهداری وسایل خود استفاده نمایید.

دیگر موارد

ویدیو معرفی مبل راحتی میلانو آپشنال ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار سفید ویدیو معرفی مینی بوفه پورتو ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت نوژن ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی زمرد ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت ایفل ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی یاقوت ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سیلوانا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی لاله ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل نما ورق طلا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی خورشید ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی پردیس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی مرجان ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین رنگ لیون ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فیدل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار طوسی ویدیو معرفی سرویس خواب سفید چستر بیوتی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آران ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت المیا ویدیو سرویس خواب اسپرت ایتالیایی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین تاج مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار لیون سبز ویدیو سرویس خواب صدفی گرد ویدیو سرویس خواب کلاسیک روما سفید ویدیو مبل سلطنتی گلشن ویدیو آینه کنسول آترین ویدیو مبل سلطنتی آلفردو ویدیو مبل سلطنتی ویلیام ویدیو مبل سلطنتی لیام ویدیو مبل سلطنتی گلچین ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فلورانس ویدیو مبل راحتی چستر ال زارا ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا ویدیو مبل راحتی الینا ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه ویدیو آینه کنسول خمره ای دو درب معرق کفی تخت جکدار فیلم آنباکسینگ سرویس خواب اسپرت سلنا فیلم معرفی امکانات سرویس خواب سلنا ویدیو میز ناهار خوری کم جا فرانسوی ۲ نفره ویدیو نقاشی سرویس خواب سلطنتی شبنم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()