سبد خرید 0

ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج

ویدیو سرویس خواب آپیروس - رنگ آنتیک کاج

سرویس خواب آپیروس را به جرئت می توان از زیباترین، با کیفیت ترین و کارآمدترین انواع سرویس خواب دو نفره به شمار آورد. این محصول با استفاده از متریال درجه یک ساخته شده، دارای طراحی منحصر به فردی بوده و از تعداد زیادی کشو برخوردار است.

تخت خواب دو نفره موجود در این سرویس در ابعاد 160 * 200 سانتی متر طراحی می شود. البته در صورت تمایل مشتری، می توان این ابعاد را تغییر داد. بخش زیرین این تخت خواب از هر دو طرف دارای کشوهای متعددی است. به این صورت که در یک سوی تخت خواب، دو بخش با درب ریلی و یک بخش با درب صندوقی تعبیه شده و در سوی دیگر کار، 5 کشوی بزرگ وجود دارد. وجود این ویژگی سبب شده است تا کاربران از بابت کمبود فضای کافی در اتاق خواب، مشکلی نداشته باشند. توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید محل کشوها و کشوهای با درب ریلی را نیز تعویض نمایید.

  مشاهده محصول: مشاهده قیمت و خرید سرویس خواب اسپرت - تمام مدل ها

در بخش تاج تخت سرویس خواب آپیروس دو بخش درب دار طبقه بندی شده تعبیه شده است که فضایی برای نگهداری از وسایل می باشد. درب این کمدها با چرم پوشانده شده است که سبب عدم نمایان شدن کامل این بخش ها می شود. در بخش کناری این کمدها نیز دو بخش با چراغ هالوژن طراحی شده است. با وصل کردن برق و روشن کردن چراغ ها می توانید نور ملایمی به هنگام خواب، ایجاد نمایید.

میز آرایش این سرویس خواب جدید شامل دو کشوی مخفی در بالا و سه کشوی بزرگ در بخش پایین آنها می باشد. جنس کشوهای مخفی از جنس روکش ملامینه بوده و فاقد دستگیره هستند. اما کشوهای پایینی دارای دستگیره بوده و فضای داخل آنها برای مدیریت وسایل، به صورت قفسه بندی طراحی شده اند.

آینه این سرویس خواب مدرن به صورت اریب و زاویه دار طراحی شده تا کاربر، دید کافی داشته باشد. این آینه به صورت ریلی بوده و پشت آن به صورت قفسه بندی می باشد. لذا می توان از این بخش برای نگهداری لوازم آرایشی و ... استفاده نمود. در کنار آینه نیز طبقاتی برای قرار دادن لوازم تزئینی و ... تعبیه شده است.

سرویس خواب آپیروس مجهز به یک میز پاتختی می باشد که در صورت تمایل مشتری، می توان آن را به دو عدد ارتقا داد. این پاتختی دارای یک کشوی مخفی است که از جنس بدنه کار می باشد. در زیر این کشو نیز کشوی دیگری با درب روکش شده با چرم قرار دارد. توجه داشته باشید که رنگ بخش های چرمی این کار، مطابق با خواست مشتری قابل تغییر می باشد. نکته جالب دیگر در مورد این محصول، صندلی آرایش این کار است. طراحی این صندلی به گونه ای است که علاوه بر استفاده به عنوان صندلی، می توان از داخل صندلی نیز به عنوان محلی برای قرار دادن وسایل استفاده نمود.

بدنه این سرویس خواب چوبی جدید از جنس نئوپان و ام دی اف با روکش ضد خش ملامینه می باشد. بنابراین امکان انتخاب جنس و رنگ بدنه کار نیز برای مشتریان فراهم شده است.

در صورت تمایل به خرید سرویس خواب آپیروس می توانید از خدمات دیجی چوب به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین مبلمان چوبی، استفاده نمایید. به این ترتیب این محصول را با قیمت مناسب خریداری نموده و در آدرس مورد نظر خود، دریافت خواهید کرد.

دیگر موارد

ویدیو معرفی مبل راحتی میلانو آپشنال ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار سفید ویدیو معرفی مینی بوفه پورتو ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت نوژن ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی زمرد ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت ایفل ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی یاقوت ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سیلوانا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی لاله ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل نما ورق طلا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی خورشید ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی پردیس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی مرجان ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین رنگ لیون ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فیدل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار طوسی ویدیو معرفی سرویس خواب سفید چستر بیوتی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آران ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت المیا ویدیو سرویس خواب اسپرت ایتالیایی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین تاج مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار لیون سبز ویدیو سرویس خواب صدفی گرد ویدیو سرویس خواب کلاسیک روما سفید ویدیو مبل سلطنتی گلشن ویدیو آینه کنسول آترین ویدیو مبل سلطنتی آلفردو ویدیو مبل سلطنتی ویلیام ویدیو مبل سلطنتی لیام ویدیو مبل سلطنتی گلچین ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فلورانس ویدیو مبل راحتی چستر ال زارا ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا ویدیو مبل راحتی الینا ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه ویدیو آینه کنسول خمره ای دو درب معرق کفی تخت جکدار فیلم آنباکسینگ سرویس خواب اسپرت سلنا فیلم معرفی امکانات سرویس خواب سلنا ویدیو میز ناهار خوری کم جا فرانسوی ۲ نفره ویدیو نقاشی سرویس خواب سلطنتی شبنم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()