02141256562
سبد خرید 0

ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس

معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس

امکانات و ایده های روز با حس و حال نوستالژیک و سبک اسپرت چیزی است که کمتر می توان همگی را در یک سرویس خواب پیاده کرد اما در این ویدئو با تمام این ویژگی ها مواجهه خواهید شد. سرویس خواب اسپرت پاریس کاملا هنرمندانه توانسته است ویژگی های متضاد را با یکدیگر پیوند دهد و یک محصول منسجم با کارایی سرویس خواب مدرن ارائه دهد. چیزی که در ویدئوی معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس مشاهده خواهید کرد انواع کشوهای مخفی و آینه قدی گردان به همراه خصوصیاتی که در تمام سرویس خواب ها مشترک است می باشد.

  مشاهده محصول: مشاهده قیمت و خرید سرویس خواب اسپرت - تمام مدل ها

با ویژگی های ظاهری تخت خواب اسپرت پاریس آشنا شوید

کشوهای مخفی سرویس خواب پاریس

بیایید از کشوهای مخفی تخت خواب که در دو طرف آن جاسازی شده اند شروع کنیم. در ویدئو نیز مشخص است که در طرفین قاب این سرویس خواب 4 عدد کشو در دو ردیف وجود دارد. اگر دقت کرده باشید در پایین تخت خواب دو باکس مخفی نیز وجود دارد. اگر هنوز شک دارید دوباره ویدئوی این سرویس خواب را مشاهده کنید. درهای این باکس ها به صورت ریلی باز و بسته می شوند برای همین شاید در نگاه اول توجه تان را جلب نکنند.

آینه ها و میز این سرویس خواب زیبا

آینه قدی این سرویس خواب اسپرت گردان است و با چرخاندن آن با چیزی مواجه خواهید شد که دوستش دارید. با یک قفسه نسبتا بزرگ برای کتاب هایی که قبل از خواب می خوانید و تمایل ندارید به کسی امانت بدهید! که از اقبال خوب شما یکی از ردیف ها دری کمدی دارد. حالا در سفر آشنایی مان با این سرویس خواب اسپرت جذاب می رسیم به معرفی میز آرایش و آینه گرد آن. این آینه گرد هم در غافلگیر کردن شما دست به کار شده است و به صورت ریلی وقتی آن را به طرفی می کشید قفسه ای در دو ردیف آشکار می شود.

قفسه هایی که در گوشه و کنار این سرویس خواب زیبا قرار داده شده است دست شما را برای تصمیم گیری در انواع کاربردها و استفاده باز می کند. میز آرایش سرویس خواب اسپرت پاریس هم سه ردیف کشوی بزرگ و گود دارد که محل مناسبی برای لوازمی است که به فضای بیشتری نیاز دارند. مثل تمام میز آرایش های دیگر این سرویس خواب یک صندلی نیز دارد که باکسی مخفی در آن کار شده است و به صورت داشبورد باز و بسته می شود.

پا تختی ها در سرویس خواب پاریس

پا تختی های سرویس خواب اسپرت پاریس یک کشوی گود دارند. تعداد پا تختی نیز یک عدد می باشد که موقع ثبت سفارش می توانید تعداد آن را به دو عدد افزایش دهید.

سیستم نورپردازی چگونه کار می کند

پا تختی ها، تاج تخت خواب و آینه میز آرایش مجهز به سیستم نورپردازی لمسی هستند که به صورت هماهنگ می توانند با هم روشن یا خاموش شوند.

ابعاد تخت خواب

این سرویس خواب در ابعاد 160 در 200 می باشد که بنا به درخواست شما امکان تغییر ابعاد وجود دارد.

سرویس خواب پاریس از چه چیز ساخته شده است؟

مواد اصلی ساخت این سرویس خواب نئوپان و ام دی اف می باشد که متریالی استاندارد و مناسب برای ساخت سرویس خواب باکیفیت است.

سفارش سرویس خواب پاریس در چه رنگ هایی امکان پذیر است؟

سرویس خوابی که در ویدئو مشاهده کردید به رنگ سفید آنتیک کاج می باشد اما در دیجی چوب امکان سفارش آن به رنگ یا جنس دیگر نیز امکان دارد.

دیگر موارد

ویدیو معرفی مبل راحتی میلانو آپشنال ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار سفید ویدیو معرفی مینی بوفه پورتو ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت نوژن ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی زمرد ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت ایفل ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی یاقوت ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سیلوانا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی لاله ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل نما ورق طلا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی خورشید ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی پردیس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی مرجان ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین رنگ لیون ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فیدل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار طوسی ویدیو معرفی سرویس خواب سفید چستر بیوتی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آران ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت المیا ویدیو سرویس خواب اسپرت ایتالیایی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین تاج مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار لیون سبز ویدیو سرویس خواب صدفی گرد ویدیو سرویس خواب کلاسیک روما سفید ویدیو مبل سلطنتی گلشن ویدیو آینه کنسول آترین ویدیو مبل سلطنتی آلفردو ویدیو مبل سلطنتی ویلیام ویدیو مبل سلطنتی لیام ویدیو مبل سلطنتی گلچین ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فلورانس ویدیو مبل راحتی چستر ال زارا ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا ویدیو مبل راحتی الینا ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه ویدیو آینه کنسول خمره ای دو درب معرق کفی تخت جکدار فیلم آنباکسینگ سرویس خواب اسپرت سلنا فیلم معرفی امکانات سرویس خواب سلنا ویدیو میز ناهار خوری کم جا فرانسوی ۲ نفره ویدیو نقاشی سرویس خواب سلطنتی شبنم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()