02141256562
سبد خرید 0

ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل

ویدئو نمایش سرویس خواب ساحل به رنگ طلایی سر گل ورق طلا با خش زیتونی

سرویس خواب سلطنتی ساحل با استفاده از متریال باکیفیت ساخته شده و دارای اجزای مختلفی است. به صورتی که می توان در معرفی اجزای این سرویس خواب لوکس، از تخت خواب دو نفره با ابعاد استانداد 180 * 200 سانتی، میز آرایش و آینه، صندلی آرایش و دو پاتختی نام برد.

در ساخت این مدل سرویس خواب جدید از چوب راش استفاده شده است. از این رو این محصول در برابر عوامل مخرب، از مقاومت بالایی برخوردار است و ماندگاری زیادی دارد. البته لازم به ذکر است که در ساخت برخی از قسمت ها از نئوپان و ام دی اف نیز استفاده می شود. به این صورت که بدنه کار و بخش های منبت کاری شده از جنس چوب راش بوده و قسمت های صاف کار مانند سطح پاتختی، میز آرایش و داخل کشوها با استفاده از نئوپان و ام دی اف ساخته شده اند.

  مشاهده محصول: مشاهده و خرید سرویس خواب سلطنتی - تمام مدل ها

بخش تاج و پایین تخت خواب ساحل به صورت لمسه دوزی شده می باشد که این امر به زیبایی هر چه بیشتر کار منجر می شود. در این قسمت ها از پارچه جاسمین استفاده می شود که کیفیت فوق العاده ای داشته و از زیبایی چشم نوازی برخوردار است. لازم به ذکر است که رنگ و جنس این پارچه مطابق با درخواست مشتری، قابل تعویض می باشد.

در ساخت میز آرایش سرویس خواب سلطنتی ساحل از چوب راش استفاده شده و می توان منبت کاری های ظریفی را در بخش درب کشو و پایه های آن مشاهده کرد. این میز دارای یک کشوی بزرگ برای نگهداری لوازم آرایشی می باشد. آینه این کار نیز به صورت قدی و در ابعاد بزرگ انتخاب شده و دورتا دور آینه، منبت کاری شده است.

پاتختی های تعبیه شده برای این سرویس خواب چوبی مدرن دارای یک کشو می باشند. این کشوها فضای لازم برای نگهداری از برخی لوازم کوچک و شخصی را فراهم می کنند.

نصب این سرویس خواب به راحتی قابل انجام بوده و نیازی نیست تا خدمات نصب استفاده کنید. در ضمن این محصول به صورت گارنتی شده به مشتریان عزیز ارائه می شود. از این رو با خرید از فروشگاه بزرگ دیجی چوب، از بابت کیفیت کار و قیمت مناسب آن آسوده خاطر خواهید بود. در صورت ثبت سفارش خرید سرویس خواب سلطنتی ساحل، می توانید این محصول را در بسته بندی حبابدار تحویل بگیرید. برای سفارش کار نیز می توانید از طریق سایت، واتساپ و اینستاگرام اقدام نمایید. کارشناسان ما، شما را در خرید و انتخاب رنگ کار، راهنمایی خواهند کرد.

دیگر موارد

ویدیو معرفی مبل راحتی میلانو آپشنال ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار سفید ویدیو معرفی مینی بوفه پورتو ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت نوژن ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی زمرد ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت ایفل ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی یاقوت ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سیلوانا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی لاله ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل نما ورق طلا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی خورشید ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی پردیس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی مرجان ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین رنگ لیون ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فیدل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار طوسی ویدیو معرفی سرویس خواب سفید چستر بیوتی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آران ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت المیا ویدیو سرویس خواب اسپرت ایتالیایی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین تاج مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار لیون سبز ویدیو سرویس خواب صدفی گرد ویدیو سرویس خواب کلاسیک روما سفید ویدیو مبل سلطنتی گلشن ویدیو آینه کنسول آترین ویدیو مبل سلطنتی آلفردو ویدیو مبل سلطنتی ویلیام ویدیو مبل سلطنتی لیام ویدیو مبل سلطنتی گلچین ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فلورانس ویدیو مبل راحتی چستر ال زارا ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا ویدیو مبل راحتی الینا ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه ویدیو آینه کنسول خمره ای دو درب معرق کفی تخت جکدار فیلم آنباکسینگ سرویس خواب اسپرت سلنا فیلم معرفی امکانات سرویس خواب سلنا ویدیو میز ناهار خوری کم جا فرانسوی ۲ نفره ویدیو نقاشی سرویس خواب سلطنتی شبنم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()