02141256562
سبد خرید 0

ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور

معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور

اگر به سبک های کلاسیک یا اسپورت علاقه ندارید و دوست دارید اتاق خوابتان مجلل باشد و باشکوه به نظر برسد در این ویدئو با سرویس خواب سلطنتی سناتور آشنا خواهید شد. در سرویس خواب های سلطنتی تاج بزرگ با کنده کاری های شلوغ توجه را به خود جلب می کند. در این سرویس خواب علاوه بر طرح های ختایی که با منبت کاری اجرا شده است، لمسه دوزی تاج و قسمت پایین قاب تخت، آن را به یک کار قابل تحسین تبدیل کرده است. چیزی که سرویس خواب سناتور را به یک محصول باشکوه تبدیل می کند نه تنها هنرهای اجرا شده در تخت خواب، بلکه تداوم این ریزه کاری ها در همه اجزای سرویس خواب است. شما نمی توانید بخشی از سرویس خواب سلطنتی را پیدا کنید که خالی از تجمل باشد، پایه ها، کشوها، قاب آینه و در واقع تمام اجزا منعکس کننده این هدف می باشد.

  مشاهده محصول: مشاهده قیمت سرویس خواب سلطنتی - تمام مدل ها

آیا ابعاد سرویس خواب سلطنتی سناتور قابل تغییر است؟

با اینکه بیشتر تولیدات دیجی چوب امکان تغییر در ابعاد را دارند اما در حال حاضر برای سرویس خواب سلطنتی سناتور این امکان وجود ندارد و صرفا در ابعاد استاندارد 180 در 200 سانتی متر قابل سفارش است.

انتخاب رنگ و جنس پارچه بنا به سلیقه مشتری

سلیقه مشتری از اولویت های بالای ما می باشد. در این سرویس خواب جنس پارچه جاسمین است و می توانید بنا به میل خودتان جنس پارچه یا رنگ آن را متفاوت با ترکیبی که در ویدئو می بینید انتخاب کنید.

غیر از رنگ پارچه امکان انتخاب رنگ بدنه سرویس خواب به دلخواه شما وجود دارد. رنگی که در ویدئوی معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور خدمتتان ارائه شده طلایی با خش زیتونی و سرگل های ورق طلاست که تجمل را همراه کنده کاری های منبتی به رخ می کشد.

سرویس خواب سناتور از چه چوبی ساخته شده است؟

در ساخت سرویس خواب سناتور از ام دی اف، نئوپان و چوب راش استفاده شده است. با توجه به کارایی و نیاز هر قسمت از این سرویس خواب به متریال مناسب آن بخش، از هر کدام از این مواد در جای مناسب خود بهره گرفته شده است. از آنجایی که در سرویس خواب های سلطنتی طرح های پر نقش و نگار منبت، کار می شود به چوبی نیاز است که متراکم باشد و استحکام بالایی داشته باشد. یکی از چوب ها برای اجرای طرح های منبت سرویس خواب چوب راش می باشد که در پیاده سازی طرح منبت تاج ها، پایه ها و درب کشوها از آن استفاده شده است.

قسمت های صاف و داخل کشوها از ام دی اف و نئوپان ساخته شده است. توجه کنید که چوب های جامدی مثل راش سنگین تر می باشد و در صورت استفاده برای همه بخش های سرویس خواب وزن آن را به طرز قابل توجهی افزایش می دهند. بنابراین حرفه ای ها از متریال مناسب هر قسمت، در جای خود استفاده می کنند تا بهترین کیفیت، با استفاده آسان و قیمت مناسب به دست مشتری برسد.

قابلیت استفاده سرویس خواب سناتور

سرویس خواب سلطنتی سناتور دارای دو پاتختی می باشد که هر کدام دو کشوی مناسب دارند. میز آرایش هم 4 کشو در دو ردیف که به صورت متقارن در سمت راست و چپ قرار گرفته اند، دارد. مابین کشوهای میز آرایش فضایی برای قرار گرفتن صندلی در نظر گرفته شده است. در ویدئوی این سرویس خواب نیز مشخص است که طرح کشوهای پا تختی و میز آرایش یکسان است و هر جزئی در هماهنگی با جزء دیگر می باشد.

دیگر موارد

ویدیو معرفی مبل راحتی میلانو آپشنال ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس آنتیک کاج ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار سفید ویدیو معرفی مینی بوفه پورتو ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت نوژن ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی زمرد ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت ایفل ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی یاقوت ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سیلوانا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آپیروس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی لاله ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی سناتور ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی بیتا ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی ساحل نما ورق طلا ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت پاریس ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی خورشید ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی پردیس ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی مرجان ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین رنگ لیون ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فیدل ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار طوسی ویدیو معرفی سرویس خواب سفید چستر بیوتی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آران ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت المیا ویدیو سرویس خواب اسپرت ایتالیایی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت آرین تاج مشکی ویدیو معرفی سرویس خواب اسپرت سامیار لیون سبز ویدیو سرویس خواب صدفی گرد ویدیو سرویس خواب کلاسیک روما سفید ویدیو مبل سلطنتی گلشن ویدیو آینه کنسول آترین ویدیو مبل سلطنتی آلفردو ویدیو مبل سلطنتی ویلیام ویدیو مبل سلطنتی لیام ویدیو مبل سلطنتی گلچین ویدیو معرفی سرویس خواب سلطنتی فلورانس ویدیو مبل راحتی چستر ال زارا ویدیو امکانات سرویس خواب بی نظیر ماریا ویدیو مبل راحتی الینا ویدیو سرویس خواب اسپرت آیناز ویدیو سرویس خواب سلطنتی ساحل رنگ پتینه ویدیو آینه کنسول خمره ای دو درب معرق کفی تخت جکدار فیلم آنباکسینگ سرویس خواب اسپرت سلنا فیلم معرفی امکانات سرویس خواب سلنا ویدیو میز ناهار خوری کم جا فرانسوی ۲ نفره ویدیو نقاشی سرویس خواب سلطنتی شبنم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()