02141256562
سبد خرید 0

ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب ساحل - از مشهد

ویدئوی ارسالی مشتری از خرید سرویس خواب سلطنتی ساحل

یک ویدئوی دیگر از مشتری عزیزمان برای خرید سرویس خواب سلطنتی ساحل را مشاهده می فرمایید. چیزی که جلوه این سرویس خواب زیبا را بیشتر کرده است نه فقط هنر صنعت گران دیجی چوب بلکه تناسبی است که این سرویس خواب با اجزای اتاق دارد. ببینید رنگ سفید سرویس خواب چه ترکیب ملایمی با روتختی و پرده ها ایجاد کرده است. دیدن ویدئوهایی که مشتریان عزیز و خوش سلیقه ما ارسال می کنند خلاقیت افراد را بر انگیخته می کند تا بهترین سرویس خواب مناسب اتاق شان را سفارش دهند و زیباترین خانه ها را داشته باشند.

  مشاهده محصول: مشاهده و خرید سرویس خواب سلطنتی ساحل با قیمت

چه چیزی در سرویس خواب سلطنتی ساحل گیراست؟

در سرویس خواب سلطنتی ساحل دو هنر ارزشمند خودنمایی می کنند. یکی هنر منبت کاری که استفاده از آن در سرویس خواب های سلطنتی یا مبل های استیل جز جدانشدنی است و دیگری هنر لمسه کوبی که می تواند در انواع لوازم چوبی به کار رود و زیبایی و ارزش آن را بیشتر کند.

هنر منبت کاری در سرتاسر اجزای این سرویس خواب سلطنتی قابل مشاهده است. تاج بالا و تاج پایین تخت خواب به علاوه قاب آینه، اوج نمود این هنر است. پا تختی ها و میز آرایش هم به تبعیت از اجزای اصلی این سرویس خواب، منبت کاری قابل توجهی در خود گنجانده اند. برای اجرای این هنر اصیل ایرانی از چوب راش استفاده شده است که از مرغوبت ترین انواع برای منبت و ساخت سرویس های خواب می باشد. هنر لمسه کوبی نیز در تاج بالا و تاج پایین سرویس خواب چشم را می گیرد.

مزایای سفارش این سرویس خواب زیبا

 برای سفارش سرویس خواب سلطنتی ساحل می توانید رنگ چوب و رنگ و جنس پارچه را به دلخواه خود انتخاب کنید. رنگی که در این ویدئو مشاهده کردید بنا به سفارش مشتری عزیزمان، رنگ سفید بود که شما می توانید با توجه به دکوراسیون اتاق خواب تان، همین رنگ یا رنگ دیگری انتخاب کنید. همین طور امکان انتخاب کفی جک دار یا چوبی ساده برای این سرویس خواب وجود دارد.

رنگ سفید سرویس خواب سلطنتی ساحل برای خرید جهیزیه یک انتخاب دلنشین است و آرامش خاصی به اتاق خواب می بخشد.

دیگر موارد

ویدیو نظر مشتری - تخت تک ماریا - از کرمان ویدیو نظر مشتری - مینی بوفه راحیل - از تهران ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب ساحل - از مشهد ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی چستر زارا - از شیراز ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی ال هاوایی- از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری مانیا - از سرجان کرمان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلطنتی مروارید - از نوشهر ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب پیرزما - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا فندقی - از آبادان ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری چستر - از اهواز ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب دسته گلی - از اصفهان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلنا - از مشهد ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب صدف گرد - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا - از اردبیل ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلنا - از خوی ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی یاپراک - از اصفهان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب هلما - از تهران ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی یاپراک - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا - از اردبیل

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()