سبد خرید 0

ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب هلما - از تهران

ویدئوی ارسالی مشتری برای خرید سرویس خواب هلما

حکایت نامکرر رضایتمندی مشتریان دیجی چوب از خرید انواع سرویس خواب یا مبلمان و ناهار خوری، که در ویدئوهای ارسالی این عزیزان ملاحظه می کنید، انگیزه بزرگ ما برای ایده پردازی های جدید و تولید باکیفیت ترین سرویس خواب و لوازم چوبی است. یکی از دلایلی که دیجی چوب را در نظر مشتریان متمایز می کند خرید محصول مورد نظر و اختصاصی شان به قیمت یک محصول تجاری است. طبیعی است که خرید یک سرویس خواب سفارشی که کاملا با سلیقه شما تولید شده است قیمت بالاتری نسبت به سرویس خوابی که به صورت محصولی تجاری ساخته شده است، داشته باشد. اما شما می توانید با دیجی چوب با همان تعرفه یا حتی مناسب تر سرویس خواب تان را کاملا اختصاصی سفارش دهید.

  بیشتر بخوانیم: مشاهده قیمت و خرید سرویس خواب - تمام مدل ها

قبل از توجه به ادامه ویدئو از سرویس خواب راحتی هلما میل دارم خدمتتان عرض کنم که این امکان سفارش و خرید اختصاصی نه فقط برای سرویس های خواب بلکه انواع مبلمان راحتی، مبل های استیل و ناهار خوری برایتان فراهم است.

سرویس خواب راحتی هلما را با دو پاتختی و یک میز آرایش مشاهده می کنید. پا تختی ها تک کشو هستند اما میز آرایش این سرویس خواب راحتی با 6 کشو به طور قابل توجهی جادار است. آینه بزرگ آن به همراه رنگ روشن این سرویس خواب، آن را به یک محصول دلباز تبدیل کرده است. سرویس خواب ها و لوازمی که رنگ روشنی دارند اتاق را روشن تر و دلبازتر نشان می دهند. همچنین تمیزی خاصی در رنگ های روشن وجود دارد که در هر جا که قرار بگیرند خصوصیت خودشان را به محیط انتقال می دهند.

سفارش سرویس خواب راحتی با اجرای ایده شما

همانطور که مشتری عزیزمان اشاره کردند آینه قدی این سرویس خواب، بنا به درخواست ایشان اضافه شده است. شما هم می توانید موقع سفارش آپشن هایی را اضافه کنید. انتخاب رنگ چوب و رنگ پارچه هم در اغلب تولیدات ما وجود دارد. اگر دوست دار سبک مدرن هستید می توانید سرویس خواب راحتی تان را با رنگ های خنثی سفارش دهید و اگر به سبک کلاسیک علاقه دارید رنگ طلایی یا رنگ های گرم برایتان مناسب تر خواهد بود. برای اطمینان بیشتر ویدئوی ارسالی سایر دوستان تان را نیز ببینید و بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

دیگر موارد

ویدیو نظر مشتری - تخت تک ماریا - از کرمان ویدیو نظر مشتری - مینی بوفه راحیل - از تهران ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب ساحل - از مشهد ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی چستر زارا - از شیراز ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی ال هاوایی- از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری مانیا - از سرجان کرمان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلطنتی مروارید - از نوشهر ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب پیرزما - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا فندقی - از آبادان ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری چستر - از اهواز ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب دسته گلی - از اصفهان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلنا - از مشهد ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب صدف گرد - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا - از اردبیل ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلنا - از خوی ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی یاپراک - از اصفهان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب هلما - از تهران ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی یاپراک - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا - از اردبیل

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()