02141256562
سبد خرید 0

ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب پیرزما - از تهران

ویدئوی ارسالی مشتری از سرویس خواب تک نفره پیرزما

چیزی که در این ویدئو بیشتر به چشم می آید سایز سرویس خواب می باشد که یک کار تک نفره است. اغلب سرویس خواب های معرفی شده دو نفره هستند و این خرید ست کامل اتاق خواب یک نفره را مشکل می کند. برای خرید سرویس خواب تک نفره این ویدئوی ارسالی از طرف مشتری می تواند الهام بخش شما باشد.

انتخاب رنگ دلخواه برای سرویس خواب

همیشه مشتری ها و سلایق آن ها اولویت داشته اند و ما برای رضایت هر چه بیشتر شما امکان انتخاب رنگ چوب و پارچه را به دلخواه خودتان فراهم کرده ایم. در این ویدئو نیز رنگ پارچه تاج سرویس خواب بنا به سلیقه مشتری متفاوت با نمونه ای است که در وب سایت و معرفی محصول مشاهده می کنید. شما می توانید رنگ چوب سرویس خواب تک نفره پیرزما را نیز به رنگ مورد پسند خودتان سفارش دهید.

  بیشتر بخوانیم: مشاهده و خرید سرویس خواب اسپرت پیرزما

زیبایی های ظاهری این سرویس خواب

تاج سرویس خواب پیرزما لمسه دوزی است که به زیبایی آن افزوده اما از سادگی اش کم نکرده است و این خاصیت هنر لمسه دوزی است که می افزاید بی آنکه از ارزش ذاتی آن سبک بکاهد.

به لبه های پاتختی و میز آرایش این سرویس خواب با دقت نگاه کنید. ارتفاع کمی از سطح معمولی میز دارد و این طراحی فضای امن تری برای دکوری های باارزش شما فراهم می کند. برای صندلی هم فضایی در زیر میز آرایش در نظر گرفته شده است که در مواقعی که از آن استفاده نمی کنید کاملا زیر میز قرار می گیرد و نظم اتاق تان حفظ می شود.

سرویس خواب پیرزما چند کشو دارد؟

پاتختی سرویس خواب پیرزما یک کشو دارد اما تعداد کشوهای میز آرایش کمی دارای چالش است. برای اینکه تعداد دقیق کشوهای میز آرایش را بدانید باید ویدئوی این سرویس خواب را دوباره یا حتی چند بار دیگر هم ببینید. در ابتدا به نظر می رسد میز آرایش فقط 4 کشو دارد اما با چند بار دیدن فیلم تعداد واقعی کشوها که 6 عدد است آشکار می شود. دو تا از کشوها در یک ردیف کنار هم قرار دارند و 4 تای دیگر به صورت عمودی، دو به دو در امتداد هم قرار گرفته اند اما نحوه برش آن ها تعداد واقعی کشوها را پنهان می کند.

دیگر موارد

ویدیو نظر مشتری - تخت تک ماریا - از کرمان ویدیو نظر مشتری - مینی بوفه راحیل - از تهران ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب ساحل - از مشهد ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی چستر زارا - از شیراز ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی ال هاوایی- از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری مانیا - از سرجان کرمان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلطنتی مروارید - از نوشهر ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب پیرزما - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا فندقی - از آبادان ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری چستر - از اهواز ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب دسته گلی - از اصفهان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلنا - از مشهد ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب صدف گرد - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا - از اردبیل ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب سلنا - از خوی ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی یاپراک - از اصفهان ویدیو نظر مشتری - سرویس خواب هلما - از تهران ویدیو نظر مشتری - مبل راحتی یاپراک - از تهران ویدیو نظر مشتری - میز ناهار خوری کم جا - از اردبیل

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نظر مشتریان ما
مجوز ها و تقدیر نامه ها
نمایش همه
علاقه مندی ها ()