مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
فیلم راهنمای خرید مبلمان و نکاتی که باید قبل از خرید مبل برای منازل کوچک بدانید.


راهنمای خرید مبل برای خانه های کوچک و نقلی:

با کوچک شدن هر روزه خونه و کم بود فضا برای چیدمان مبلمان و وسایل منزل و نیاز به داشتن مبلمان باید نکات ریزی را توجه داشته باشیم و قبل از اقدام به خرید آن را بررسی و توجه نماییم که بصورت کامل آنها را برررسی خواهیم نمود.

1- ابعاد کاناپه مبل:

به طور معمول ابعاد کاناپه مبلمان راحتی بین 220 تا 240 ساخته می شود و در برخی مواد این ابعاد نقض شده و کاناپه با ابعاد ظریف تر و کوچک تر ساخته می شود. برای خرید مبل راحتی به این موضوع باید دقت نمایید و تلاش نمایید کاناپه ای انتخاب نمایید که طول آن حداکثر 200 سانتیمتر باشد. با این کار هم برای منزل خود مبل با ابعاد مناسب تهیه کرده اید هم برای جابجایی و حمل و نقل آن با مشکل مواجه نخواهید بود.

2- مبلمان تخت خوابشو:

انتخاب و خرید مبل تخت خوابشو برای منازل با متراژ پایین یکی از نا مناسب ترین کزینه ها هست و دیر یا زود با مشکل با آن مواجه خواهید شد. کاناپه های تخت خوابشو در مبلمان راحتی اغلب روی 3 نفره ها پیاده سازی می شود و از آنجا که مکانیزم تخت خوابشو باید فضا برای باز و بسته شدن داشته باشد باید از دیوار 10 تا 20 سانت فاصله داشته باشد و کم کم عمق کلی آن 100 سانتیمتر خواهد بود. علاوه بر این موارد طول کاناپه هم بین 210 تا 240 خواهد بود، پس شما برای کاناپه مبل خود باید حداقل فضای 240*120 در نظر بگیرید.

با این شرایط انتخاب کاناپه تخت خوابشو نمی تواند گزینه مناسبی برای منازل کوچک باشد.

3- خرید نیم ست مبلمان:

روال معمول تولید مبلمان بصورت 7 نفره و 8 نفره هست که شامل دو کاناپه و دو تک نفره خواهد بود. حالا با این شرایط برای منازل کوچک که مشکل فضا دارند تمام این موارد قابل استفاده نمی باشند و باید بخشی از اجزای مبلمان را حذف نمود. خرید مبل راحتی بصورت نیم ست به شکل 3+1+1 یا 2+1+1 پیشنهاد مناسب و کاربردی خواهد بود تا هم چیدمان خوبی داشته باشید و هم فضای اتاق پذیرایی را بصورت کامل با مبلمان پر نکنید.

شما هم اگر موردی می شناسید با ما در میان بگذارید تا در این باره اطلاعات کامل تری در اختیار همه دوستان و همراهان دیجی چوب قرار دهیم.

 

# تهیه شده توسط گروه توسعه و دکوراسیون دیجی چوب #

 # استفاده از مطلب با ذکر منبع بلا مانع است #

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

یاسی : مبل راحتی
0 0
سلام وقتتون بخیر ممنون از این همه مطلالب خوب و مفیدی که تو پیجتون میزارید. برای مبلمان راحتی فیلم درست کردید ما قصد خرید مبلمان سلطنتی رو داشتیم میشه برای اون هم این جوری مقاله درست کنید. ممنونم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و عرض ادب ممنونم از پیام شما . بله حتما در برنامه های بعدی این کار رو انجام میدیم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

نظر مشتریان ما

محصولات مشاهده شده